شرکت انصار خودرو، هیچ گونه فروش ثبت نامی مدت دار یا پیش فروش خودرو  ندارد و تمامی خودروها در لحظه به صورت آنی تحویل مشتری میگردد.


انصار خودرو  مفتخر است با ۵ سال سابقه درخشان در زمینه فروش اقساطی خودرو، شرایط زیر را برای فروش اقساطی انواع خودروهای به روز داخلی و خارجی ارائه نماید. شما می‌توانید با شرایطی که در ادامه شرح داده خواهد شد، از لیست خودروهای موجود درسایت به منظور فروش اقساطی خودرو هم‌چون فروش اقساطی ایران خودرو ، فروش اقساطی سایپا،  فروش اقساطی پارس خودرو ، فروش اقساطی کیا ، فروش اقساطی هیوندای و ... در بخش محصولات فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی اقدام به خرید خودرو به صورت اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت بهره مند شوید:

  1. شما با پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت میتوانید صاحب خودرو شوید.
  2. الباقی مبلغ باقیمانده خرید خودرو به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت میباشد.
  3. در هنگام خرید اقساطی خودرو از همان ابتدا سند به نام شما خریدار گرامی ثبت میگردد.
  4. تحویل سریع و فوری خودرو در عرض 1 ساعت (پس از عقد قرارداد، خودروی خود را درب نمایشگاه تحویل خواهید گرفت)
  5. برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل مینماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی میماند.
  6. یکی از ویژگی های استثنائی این شرکت این است که شما برای خرید خودروی اقساطی خود میتوانید وام بگیرید و برای این وام نیازی به ضامن ندارید و به راحتی می توانید خودروی مورد علاقه خود را خریداری نمایید.
  7. تنها چیزی که شما نیاز دارید ، دارا بودن دسته چک است.
  8. برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  9. در هنگام خرید خودرو همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

هم‌چنین می‌توانید برای کسب اخبار روز خودرویی و مطالعه مقالات در زمینه انواع خودروهای داخلی و خارجی، از صفحه اخبار و مقالات خودرو بازدید فرمایید.