خودروی آریزو ۵ یک خودروی کامل برای برطرف کردن نیاز های همه است و انتظارات شما را از یک سدان به طور کامل برطرف می نماید.طراحی آریزو ۵ کاملا مدرن است و هم چنین با توجه به امکانات آریزو ۵ هم برای استفاده درون شهر مناسب می باشد و هم به دلیل داشتن فضای راحت و جادار برای رانندگی در جاده نیز قابل استفاده است. موتور 1.5 ليتری 116 اسب بخاري آریزو ۵ با بهره گيري از تکنولوژي روز بازده مناسب و مصرف سوخت پائين داشته که اين امر مي تواند به عنوان نقطه قوت اين محصول در کنار طراحي زيبا وامکانات مناسب قرار گيرد. آریزو ۵ دارای امکانات رفاهی بی نظیری می باشد که فروش اقساطی آریزو ۵ یکی از تسهیلات ویژه آن می باشد.

امکانات رفاهی آریزو ۵
سیستم نمایش میزاد باد لاستیک های TPMS
استارت بدون کلید
سیستم ورود بدون کلید
4 شیشه بالابر برقی
تنظیم برقی آینه ها
کروز کنترل
سانروف
روکش چرمی صندلی ها
سنسور عقب
چراغ های LED
وضعیت رانندگی ECO

شرایط فروش اقساطی آریزو ۵

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی آریزو ۵ به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی آریزو ۵، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی آریزو ۵ یا  پیش فروش اقساطی آریزو ۵  و  فروش اینترنتی آریزو ۵  در شرکت انصارخودرو فراهم است همچنین ما میتوانیم در بابت قیمت  آریزو ۵ شما را راهنمایی کنیم. برای خرید اقساطی این خودرو با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید. همچنین اگر قصد  خرید اقساطی آریزو ۵  را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

۴ موردی که هر خریدار چری آریزو ۵ باید بداند!

فروش اقساطی خودروهای خارجی

فروش اقساطی خودروهای داخلی

 اولین نظر را درج کنید!