خودروی ام وی ام ۳۱۵ در واقع یک محصول مشترک ام وی ام و شرکت چری می باشد.این خودرو از نظر طراحی بسیار زیبا و شیک بوده ظاهر یک شرکت ایتالیایی را نمایش می دهد.به خاطر هاچ بک بودن ام وی ام ۳۱۵ و همچنین اسپرت بودنش این خودرو برای جوانان و همینطور بانوان بسیار مناسب است.در تست هایی که از ام وی ام ۳۱۵ گرفته شده ، این خودرو موفق ظاهر شده است و از لحاظ ایمنی نیز کاملا تضمین شده است. در بازار خودرو های هاچ بک،انتخاب ام وی ام ۳۱۵ می تواند یک گزینه کاملا مناسب باشد و باید توجه داشته باشید که امکان فروش اقساطی ام وی ام ۳۱۵ یکی از بهترین شرایط در بازار خودرو های هاچ بک می باشد.

امکانات رفاهی ام وی ام ۳۱۵

چراغ های مه شکن جلو و عقب

چراغ سوم ترمز

تنظیم صندلی جلو در 4 جهت

رینگ آلومینیومی

سنسور پارک

تنظیم برقی آینه های جانبی

شیشه های بالابر برقی برای 4 درب

شرایط فروش اقساطی ام وی ام ۳۱۵

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی ام وی ام ۳۱۵ به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید.
  • در هنگام خرید اقساطی ام وی ام ۳۱۵، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

این خودرو توسط مدیران خودرو در ایران تولید میشود.اگر شما از دوست داران  ام وی ام ۳۱۵ هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که شرایط خرید  اقساطی ام وی ام ۳۱۵، را از ما بپرسید! همچنین ما میتوانیم در بابت قیمت ام وی ام ۳۱۵شما را راهنمایی کنیم. شما با خرید اقساطی ام وی ام ۳۱۵ می توانید در بودجه و تامین نیازهای خودتان با دست بازتر فعالیت کنید. برای خرید این خودروها به صورت اقساطی کافیست به نمایندگی های مربوط و یا شرکت هایی که به خوبی در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو فعال هستند مراجعه کنید و با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی ام وی ام ۳۱۵   در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

 

بد نیست ببینید!!!

فروش انلاین MVM550 

پیش فروش اقساطی MVM550 

مقایسه خودروی تیبا 2 و ام وی ام 110

 میرزایی

چرا قیمت ها مشخص نیست کلاهبرداریه