خودروی ام وی ام ۵۳۰ در خودروهای هم سطح خود قیمت مناسب با امکانات بالا را دارا می باشد. ام وی ام ۵۳۰ خودرویی شیک و جذاب و ظاهری مدرن برخوردار است.موتور ام وی ام ۵۳۰ دارای حجم 1971 سی سی می باشد که با قدرت 139 اسب بخار عرضه می گردد.ام وی ام ۵۳۰ مبله و شیک ، دارای گرم کن آیینه ، دید عالی ، فرمان نرم می باشد که یک سواری لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد. ام وی ام ۵۳۰ یکی از خودرو های قدیمی بوده که هم اکنون نیز امکان فروش اقساطی ام وی ام ۵۳۰ نیز فراهم شده است و در صورتی که شما علاقه مند به خرید اقساطی ام وی ام ۵۳۰ می باشید می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

امکانات رفاهی ام وی ام ۵۳۰

سنسور دنده عقب

سیستم تهویه هوای اتوماتیک

کنترل سیستم صوتی بر روی غربیلک فرمان

کامپیوتر سفری

روکش چرمی

شیشه بالابر برقی برای 4 در

آینه های جانبی برقی

شرایط فروش اقساطی ام وی ام ۵۳۰

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی ام وی ام ۵۳۰ به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی ام وی ام ۵۳۰، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

این خودرو توسط مدیران خودرو در ایران تولید میشود.اگر شما از دوست داران  ام وی ام ۵۳۰ هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که شرایط خرید ام وی ام ۵۳۰، را از ما بپرسید! همچنین ما میتوانیم در بابت قیمت ام وی ام ۵۳۰ شما را راهنمایی کنیم. برای خرید اقساطی ام وی ام ۵۳۰  هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی ام وی ام ۵۳۰ در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

 

بد نیست ببینید!!!

پیشفروش ام وی ام ۵۳۰

فروش اینترنتی ام وی ام ۵۳۰

فروش انلاین MVM550 

پیش فروش اقساطی MVM550 

مقایسه خودروی تیبا 2 و ام وی ام 110

فروش اقساطی ام وی ام ۳۱۵اولین نظر را درج کنید!