فروش اقساطی ام وی ام 550 مدیران خودرو

خودروی ام وی ام ۵۵۰ مدیران خودرو دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد.طراحی زیبا در قسمت جلو به خصوص چراغ های آن و همچنین طراحی خطوط انحنا و زیبا برای پشت آن به شدت جلب توجه می کند.هم چنین از ویژگی برتر این خودرو موتور قوی آن است که بنا بر استاندارد های روز اروپا طراحی شده است و همچنین این خودرو آپشن های متعدد زیادی را داراست که هر کسی دوست دارد این خودرو را داشته باشد. شرکت انصار خودرو این افتخار را دارد که با ۵ سال تجربه بهترین شرایط فروش اقساطی MVM550 را ارائه دهد.

امکانات رفاهی MVM550 مدیران خودرو

سنسور پارک جلو
سنسور پارک عقب
سقف سانروف
دزدگیر (Immobilizer)
سیستم ایربگ SRS
چراغ زنون
چراغ مِه شكن
آینه برقی

شرایط فروش اقساطی MVM550

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید MVM550 به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید.
  • در هنگام خرید اقساطی MVM550، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

این خودرو توسط مدیران خودرو در ایران تولید میشود..اگر شما از دوست داران  MVM550 هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که شرایط خرید  اقساطی MVM550، را از ما بپرسید! همچنین ما میتوانیم در بابت قیمت MVM550شما را راهنمایی کنیم. شما با خرید اقساطی MVM550 می توانید در بودجه و تامین نیازهای خودتان با دست بازتر فعالیت کنید. برای خرید این خودروها به صورت اقساطی کافیست به نمایندگی های مربوط و یا شرکت هایی که به خوبی در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو فعال هستند مراجعه کنید و با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی MVM550  در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

 

بد نیست ببینید!!!

فروش انلاین MVM550 

پیش فروش اقساطی MVM550 

مقایسه خودروی تیبا 2 و ام وی ام 110اولین نظر را درج کنید!