خودروی کیا اپتیما از اول ورودش به ایران شاهد استقبال خوبی بوده و همچنین تقاضا برای این خودرو بالاست.

اپتیما سدانی نیمه لوکس و زیبا با کارای بالاست. سبک طراحی چراغ های اپتیما به همراه فرم عضلانی بدنه به شکلی است که ظاهر پرقدرت و خشن خود را به تصویر می کشد. کمپانی های کره ای برای موفقیت در میان رقیبان خود خودرو های جدیدی را وارد بازار کرده اند تا بتوانند در رقابت تنگاتنگ فروش خود را افزایش دهند. یکی از خودرو هایی که به تازگی وارد بازار شده است اپتیما ۲۰۱۷ می باشد. این خودرو در نمای ظاهری تغییرات زیادی نداشته است و سعی بر این شده است طراحی زیبا و جذابیت این خودرو در کنار کارایی بالا و بهره‌وری از امکانات مناسب و ایجاد محیط داخلی راحت برای سرنشینان بر محبوبیت این خودرو اضافه کند. البته تفاوت هایی در طراحی این مدل استاندارد به چشم می خورد که جلو پنجره مشبک اکتیو,گلگیرهای اصلاح شده و برخی تغییرات دیگر می باشد که هریک از این تغییرات به همراه فروش اقساطی اپتیما ۲۰۱۷ نقش پررنگی در فروش آن داشته اند در ادامه مشخصات فنی و شرایط فروش اقساطی اپتیما ۲۰۱۷ را مشاهده خواهید کرد.

این خودرو از موتور ۲٫۳ لیتری بهره می برد و از امکاناتی از جمله کروز کنترل، سیستم های پیشرفته و ترمز های قوی بهره می برد. در ادامه با مشخصات فنی و شرایط فروش اقساطی اپتیما ۲۰۱۷ را مشاهده خواهید کرد.

امکانات رفاهی اپتیما

حالت رانندگی EcoMinder (برای کاهش مصرف سوخت)

سنسور عقب

پشت سری‌های فعال شونده

سیستم نشان دهنده باد چرخ‌ها

آینه‌های برقی به همراه گرمکن

شیفتر تعویض دنده از پشت فرمان

سقف پانوراما - کروز کنترل

دوربین عقب

سیستم روشن شدن خودرو بدون کلید

تهویه هوای جداگانه برای سرنشینان جلو

پوشش چرمی فرمان

آینه الکتروکرومیک به همراه Homelink و قطب‌نما

روشن شدن خودکار چراغ‌ها (سنسور نور)

نمایشگر LCD در مدل SX

شرایط فروش اقساطی اپتیما ۲۰۱۷

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی اپتیما به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی اپتیما، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

 

انصار خودرو به عنوان اولین شرکت فروش اقساطی ماشینهای با شرایط ویژه مفتخر است تا خدمات خود را در فروش اقساطی خودروهای خارجی  و فروش اقساطی خودروهای داخلی به هموطنان خود ارایه کند.  اگر شما از دوست داران  خرید اقساطی اپتیما ۲۰۱۷ هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که شرایط خرید اپتیما ۲۰۱۷  را از ما بپرسید! همچنین ما میتوانیم در بابت قیمت  اپتیما ۲۰۱۷ شما را راهنمایی کنیم. شما با استفاده از  شرایط فروش اقساطی اپتیما ۲۰۱۷ انصار خودرو می توانید در بودجه و تامین نیازهای خودتان با دست بازتر فعالیت کنید. برای خرید این خودروها به صورت اقساطی کافیست به نمایندگی های مربوط و یا شرکت هایی که به خوبی در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو فعال هستند مراجعه کنید و با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی اپتیما ۲۰۱۷در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  این خودرو با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

 

بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیاندازید!

اپتیما ۲۰۱۷; یک خودروی هیبریدی غیر معمول

فروش اینترنتی اپتیما

فروش اقساطی پیکانتو

 مصطفی افشارنژاد

اپتیما

امیرحسنی

خیلی لازم دارم شده به قیمت جونم