بنز C200 جزو نسل خودرو های سی می باشد که در ژنو در سال ۲۰۰۷ معرفی گردیده است. یکی از پیشرانه های مرسدس بنز - سی کلاس 4 سیلندر خطی می باشد به حجم 1.8 لیتر که با دارا بودن سوپرشارژر (Kompressor) قادر به تولید 183 اسب بخار می باشد.این خودرو رقبای زیادی دارد اما باز هم با وجود رقیبان قدرتمند ، طرفدار های خود را از دست نداده است و هنوز هم تقاضا برای آن بالاست. این خودرو یعنی بنز C200 دارای یک گیربکس پرقدرت ۶ سرعته می باشد که به خوبی با موتورش هماهنگی دارد و دارای فرمانی نرم و هندلینگی بالاست که این ویژگی ها در کنار هم سبب معروفیت بنز C200 شده است. برای خریداقساطی بنز C200 می توانید از کارشناسان فروش انصار خودرو بهره ببرید.

شرایط فروش اقساطی بنز C200

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید بنز C200 به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید.
  • در هنگام خرید اقساطی بنز C200، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

اگر شما از دوست داران خرید اقساطی بنز C200 هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که خرید اقساطی بنز C200 را از ما بپرسید! همچنین ما میتوانیم در بابت قیمت  بنز C200 شما را راهنمایی کنیم. شما با   خرید اقساطی بنز C200 می توانید در بودجه و تامین نیازهای خودتان با دست بازتر فعالیت کنید. برای خرید این خودروها به صورت اقساطی کافیست به نمایندگی های مربوط و یا شرکت هایی که به خوبی در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو فعال هستند مراجعه کنید و با پرداخت درصدی از قیمت بنز C200 به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی بنز C200 در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  این خودرو با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

فروش اینترنتی بنز C200

فروش اقساطی بنز C350

فروش اقساطی بنز E300اولین نظر را درج کنید!