بنز C350 جزو نسل خودرو های سی می باشد که در ژنو در سال 2007 معرفی گردیده است. یکی از پیشرانه های مرسدس بنز - سی کلاس 4 سیلندر خطی می باشد به حجم 1.8 لیتر که با دارا بودن سوپرشارژر (Kompressor) قادر به تولید 88 اسب بخار می باشد.این خودرو رقبای زیادی دارد اما باز هم با وجود رقیبان قدرتمند ، طرفدار های خود را از دست نداده است و هنوز هم تقاضا برای آن بالاست. این خودرو از یک موتور قوی و پرقدرت بهره می برد که شتاب صفر تا ۱۰۰ ، ۶.۴ ثانیه را فراهم می سازد و شما می توانید برای خرید این خودروی پرفروش از طریق فروش اقساطی بنز c350 اقدام کنید.

امکانات رفاهی بنز C350

کیت AMG

سنسور پارک عقب جلو سقف PTS

کروز کنترل مجهز به اسپیدترونیک

شرایط فروش اقساطی بنز C350

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید بنز C350 به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید.
  • در هنگام خرید اقساطی بنز C350، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

اگر شما از دوست داران خرید اقساطی بنز C350،هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که شرایط خرید اقساطی بنز C350، را از ما بپرسید! همچنین ما میتوانیم در بابت قیمت  بنز C350، و قیمت  بنز C200 شما را راهنمایی کنیم. شما با  خرید اقساطی بنز C350، می توانید در بودجه و تامین نیازهای خودتان با دست بازتر فعالیت کنید. برای خرید این خودروها به صورت اقساطی کافیست به نمایندگی های مربوط و یا شرکت هایی که به خوبی در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو فعال هستند مراجعه کنید و با پرداخت درصدی از قیمت بنز C200 به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید . هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی بنز C350 و  شرایط فروش اقساطی بنز C200 در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  این خودرو با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

فروش اقساطی بنز C350

فروش اقساطی بنز E300

فروش اقساطی بنز S350اولین نظر را درج کنید!