خودروی بنز E300 که در رده ای شرکت مرسدس بنز قرار دارد دارای موتوری با قدرت۷۲ اسب بخار و حجم 3498  سی سی می باشد.خودروهای سری ای مرسدس بنز در سال ۲۰۰۹ در  نمایشگاه موتور شو ژنو به نمایش گذاشته شد.این خودرو از همان ابتدا ظاهر خشنی داشته اما باز هم مورد توجه عموم قرار گرفت. نسخه فیس لیفت این نسل که در سال 2013 از آن رونمایی شد، دارای ظاهری خشن تری می باشد. بنز E300 دارای یک ویژگی عالی یعنی سیستم خودکار خاموش و روشن کردن خودرو می باشد که این سیستم به قدری قوی عمل می کند که همواره شما را متعجب خواهد کرد و همچنین در این خودرو هرگز صدای موتور را نخواهید شنید. در ادامه شرایط فروش اقساطی بنز E300 را برای شما تشریح می کنیم:

شرایط فروش اقساطی بنز E300

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید بنز E300 به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید.
  • در هنگام خرید اقساطی بنز E300، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

 

اگر شما از علاقه مندان به خرید بنز E300  و مدلهای دیگر از جمله  بنز B 180 هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که شرایط فروش اقساطی بنز E300  را از ما بپرسید! شما تنها با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید. هم‌اکنونشرایط فروش اقساطی بنز E300 و شرایط فروش اقساطی بنز B 180 در شرکت انصارخودرو فراهم است .

همچنین انصار خودرو مفتخر است که امکان خرید اینترنتی را از لیست خودروهای موجود درسایت به منظور فروش اقساطی خودرو هم‌چون فروش اقساطی ایران خودرو ، فروش اقساطی پارس خودرو ، فروش اقساطی کیا ، فروش اقساطی هیوندای را برای شما علاقه مندان فراهم آورده است. شما میتوانید به راحتی در بخش  محصولات فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی اقدام به خرید خودرو به صورت اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت بهره مند شوید.

 

بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیاندازید!

فروش اقساطی بنز C350

فروش اقساطی بنز E300

فروش اقساطی بنز S350

 اولین نظر را درج کنید!