تندر ۹۰ یک خودروی جادار و محبوب در سراسر اروپا و کشور های آسیای می باشد.محبوبیت این خودرو به خاطر امکانات خاص آن و همچنین دارا بودن یک موتور 1600 سی سی با توان 105 اسب بخار می باشد.در طراحی تندر ۹۰ از جدیدترین فن آوری خودروسازی و همینطور سادگی و پرهیز از پیچیدگی در بخش فنی و در نتیجه تعمیرات آسان آن بهره برده شده است و درکنار این مزیت ها قیمت مناسب آن باعث افزایش تقاضا ها شده است. تندر ۹۰ یا L90 دارای موتور قابل اتکا و قدرتمندی است که به نسبت‌ موتورهای دیگر خودروها، دارای استهلاک کمتری است و با خرید تندر ۹۰ L90 معمولا کمتر به تعمیرگاه مراجعه می‌کنید! همین امر باعث شده تا خودروی تندر ۹۰ L90 یکی از انتخاب‌های اصلی خانواده‌ها باشد و با وجود رقبای زیاد در این رنج قیمت، مشتریان از فروش اقساطی تندر ۹۰ یا فروش اقساطی L90 استقبال زیادی کرده‌اند.

متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی تندر ۹۰ ال 90 ، ۴۰ تا ۵۰ درصد مبلغ قیمت خودرو را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل تندر ۹۰ توسط انصار خودرو ؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط حداکثر تا ۳۶ ماه پرداخت نمایند.

امکانات رفاهی تندر 90 ال ۹۰

  • سيستم سوخت خودكار قطع سوخت در مواقع اضطراری
  • سيستم كنترل انتشاربخار بنزين
  • سيستم سوخت خودكار

 

رانندگی با تندر ۹۰ (L90) ، نماینده خوش رکاب رنو حس راحتی و آرامش در رانندگی را به شما منتقل خواهد کرد، با استفاده از شرایط اقساط کوتاه مدت و اقساط بلند مدت خرید تندر ۹۰ (L90) این حس را تجربه کنید.

شرایط فروش اقساطی تندر ۹۰

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی تندر ۹۰​ یا ال ۹۰ به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید.
  • در هنگام خرید اقساطی تندر ۹۰، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

در ایران شرکت انصار خودرو مفتخر است تا توانسته است امکان خرید اینترنتی را از لیست خودروهای موجود درسایت به منظور فروش اقساطی خودرو هم‌چون فروش اقساطی ایران خودرو ، فروش اقساطی پارس خودرو ، فروش اقساطی کیا ، فروش اقساطی هیوندا را برای شما علاقه مندان فراهم آورده است. شما میتوانید به راحتی در بخش  محصولات فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی اقدام به خرید خودرو به صورت اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت بهره مند شوید. اگر قصد خرید اقساطی رنو  تندر ۹۰ را دارید جهت کسب اطلاعات بیشتر از  قیمت تندر ۹۰ (L90)  و شرایط فروش اقساطی رنو تندر ۹۰ از یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید.

 بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

عدم تمدید قرارداد تولید تندر نود توسط رنو

نقاط ضعف تندر 90

خرید تندر ۹۰ دست دوم یا نو؟(قسمت دوم )sabzevar shafiei

باسلام .خریدار l90 بصورت اقساطی هستم ۱۵میلیون پیش پرداخت ماهیانه 2میلیوتومان اقساط تضمین کل خودرو نیز موجود می‌باشد درصورت موافقت با اینجانب تماس حاصل فرمایید آدرس محل کار عسلویه پارس جنوبی پالایشگاه سوم واحد جوش و مونتاژ تلفن محل کار 07731315308 آدرس منزل فولادشهر اصفهان محله سی4 خ-جهان پهلوان تختی پلاک 20 تلفن منزل 03152637786 تلفن همراه 09130586557 باتقدیم احترام شفیعی