ساندرو استپ وی در واقع مدلی مرتفع تر از ساندروی معمولی می باشد که پس از عرضه ساندرو و با توجه به تقاضای بالا برای خرید اقساطی ساندرو، مونتاژ این مدل از خودرو نیز تامین شد و به شدت مورد توجه قرار گرفت. ساندرو استپ وی در مقایسه با ساندروی معمولی در ظاهر سپرهای عقب و جلو، باربند و قطعات زینتی اطراف گلگیر و رکاب متفاوتی را دارا می باشد. همچنین در ساندرو استپ وی از باربند نیز استفاده شده است که ظاهر بهتری را به این خودرو می دهد. شما با خرید اقساطی ساندرو استپ وی ،خودرویی مینی کراس اوور که از پیشرانه محبوب K4M بهره مند شده است، را تجربه خواهید کد.

ساندرو استپ وی از ایمنی قابل قبولی بهره مند شده است که همین باعث می شود، اطمینان راننده از خرید آن تامین بشود. برای ساندرو استپ وی پیشرانه های متعددی ارائه شده است اما پیشرانه به کار رفته در ساندرو استپ وی موجود در ایران همان پیشرانه تندر 90 می باشد که  توانایی تولید 105 اسب بخار قدرت را دارا می باشد که این میزان از قدرت را در دور موتور 5750 به آن دست پیدا می کند و حداکثر گشتاوری که پیشرانه‌ی رنو ساندرو استپ وی تولید می‌کند، معادل ۱۴۰ نیوتن‌متر است که در دور موتور ۳۷۵۰ دور بر دقیقه حاصل می‌شود. برای ساندرو استپ وی دو نوع گیربکس یکی دستی و دیگری اتوماتیک در نظر گرفته شده که در مدل دستی از گیربکسی 5 سرعته استفاده کرده که این گیربکس در هر 100 کیلومتر مصرف سوخت ترکیبی و معادل 6.7 لیتر را فراهم می آورد. شما با خرید اقساطی ساندرو استپ وی از خودرویی بی نظیر بهره مند خواهید شد.

امکانات رفاهی ساندرو استپ وی

رینگ 15 اینچی آلومینیومی

سیستم تهویه مطبوع با کنترل دستی

چراغ مه شکن جلو

آینه های جانبی برقی مجهز به گرمکن

شرایط فروش اقساطی ساندرو استپ وی

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی رنو ساندرو به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت میباشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل مینماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی میماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی ساندرو استپ وی، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

فروش اقساطی ساندرو استپ وی،خرید اقساطی ساندرو استپ وی


شریعت زاده

قیمت ؟

ghasem Bashiri

با عرض سلام متقاضی خرید اقساطی ساندرو هستم کدام شعبه شما این ماشین را ارائه میکند.

جابر نجف زاده

خواهان استیب وی اقساطی

جابر نجف زاده

ضمنا کدوم شعبه شما موجود هست قیمت ...؟؟؟؟؟

جعفر عزیزی

با سلام شرایط اقساطی ساندرو رومیخوام

Soheila bayat

شرايط خريد اقساطى استپ وى اتومات لطفاً

خلیل شامحمدی

خودرو به رنگ مشکی