ساندرو از هاچ بک هایی می باشد که در سال 1394 وارد ایران شد و این خودرو در اروپا با نام داچیا شناخته می شود و نسل اول ساندرو که در ایران نیز تولید می شود در سال 2007 به بازار جهانی معرفی شده است و هم اکنون نیز در بازار های جهانی عرضه می شود. ساندرو بر اساس پلتفرم تندر 90 توسعه داده شده است و در بازرا های بسیاری از جمله ایران، روسیه، مصر و مکزیک عرضه می شود. در کشور ما، پارس خودرو وظیفه تولید و مونتاژ ساندرو را به عهده دارد. چندی پس از عرضه ساندرو معمولی شرکت پارس خودرو با توجه به بازار موفق مینی کراس اوور ها نسخه ای با ارتفاع بیشتر از ساندرو را عرضه کرد که این خودرو ساندرو استپ وی نام گرفت که از نظر امکانات بسیار به ساندروی معمولی شباهت دارد.در شرکت انصارخودرو شرایط فروش اقساطی ساندرو استپ وی به صورت ویژه ای ارائه شده است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس بگیرید.

طراحی ساندرو استپ وی(داخلی و خارجی)

ساندرو استپ وی به عنوان یک خودروی شهری شناخته می شود که از نظر طراحی ظاهری بسیار ساده می شود و از آن جا که بر روی پلتفرم ال 90 پیاده سازی شده است از طراحی کاملا به مانند تندر 90 بهره مند شده است اما به دلیل فاصله کمتر بین محوری (در حدود 42 میلی متر کمتر)، در این خودرو فضای کمتری برای سرنشینان عقب وجود دارد. همان طور که می دانید ساندرو استپ وی با دو نوع گیربکس یکی در نوع دستی و دیگری اتوماتیک عرضه می شود و از نظر ظاهری میان دو نسخه اتوماتیک و دنده ای ساندرو استپ وی تنها از نظر رنگ آینه‌های جانبی، دستگیره‌ی درها و زه‌های جانبی تفاوت وجود دارد. در واقع این المان ها در ساندروی اتوماتیک هم رنگ با بدنه خودرو می باشد و این در حالی است که در نسخه دستی این خودرو، همگی به رنگ مشکی می باشد. میان دو نسخه از ساندرو و ساندو استپ وی نیز تفاوت هایی از قبیل رنگ آمیزی سپرهای عقب و جلو، باربند و قطعات زینتی اطراف گلگیر و رکاب خودرو می باشد و همچنین باربندی که در ساندرو استپ وی استفاده شده است، باعث می شود خودرو مرتفع تر به نظر برسد.با توجه به خودروهای رقیب برای ساندرو استپ وی، شاید بتوان گفت که این خودرو کمترین جذابیت ظاهری را دارا می باشد که این به سیاست های رنو در طراحی باز می گردد و نمی توان از آن خرده گرفت. همانطور که می دانید تندر 90 از نظر طراحی داخلی خود هیچگونه جذابیتی ندارد و می توان آن را حتی آزار دهنده دانست! خوشبختانه با وجود شباهت های بسیار ساندرو استپ وی در مقایسه با تندر 90، در طراحی داخلی ساندرو استپ وی بهتر عمل کرده اند و با استفاده از نوار هایی به رنگ نقره ی که در دور دریچه‌های هوا و آرم رنو روی غربیلک فرمان به فضای درونی حس بهتری داده است و همچنین صفحات نشانگر سرعت و دور موتور در خودروی ساندرو سفید می باشند. در ساندرو استپ وی تجهیزات رفاهی متوسطی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به چراغ مه‌شکن جلو، آینه‌های جانبی برقی مجهز به گرم‌کن، سیستم صوتی مجهز به پورت USB، چهار بلندگو، کنترل سیستم صوتی زیر غربیلک فرمان، قفل مرکزی به‌ همراه کنترل از راه دور و سیستم ضد سرقت اشاره کرد. یکی از مشکلاتی که شاید بتوان برای ساندرو و همچنین ساندرو است پوی نام برد، عدم وجود امکانات به روزی نظیر نمایشگر لمسی، سیستم موقعیت‌یابی، کروز کنترل، سیستم کنترل پایداری و سیستم سرگرمی مدرن می باشد که کمی باعث دلزدگی می شود چرا که خودرویی به مانند پژو 207 که در همین رده قیمتی می باشد از این امکانات بهره مند شده است.

مشخصات فنی و ایمنی ساندرو استپ وی

در خصوص ایمنی ساندرو استپ وی می توان گفت، خودروی مناسبی می باشد و از جمله تجهیزات ایمنی مناسبی بهره مند شده است. ساندرو دارای کیسه‌‌ی هوای راننده، کیسه‌ی هوای سرنشین جلو می باشد و همچنین از سیستم ترمز ضد قفل ABS به‌ همراه توزیع الکترونیکی ترمز و کمربند ایمنی سه‌نقطه‌ای برای سرنشین‌های عقب بهره مند شده است. نسل اول ساندرو که در اروپا و توسط موسسه ی Euro NCAP مورد آزمایش قرار گرفته است در خصوص محافظت از سرنشینان بزرگ سال، سه ستاره و در بخش محافظت از سرنشینان خردسال، از 4 ستاره بهره مند شده است و در بخش دیگر که محافظت از عابران می باشد، تنها یک ستاره دارا می باشد که البته این امتیازات برای ساندرو استپ وی نیز صادق می باشد. در جهان داچیا یا همان ساندرو با پیشرانه های متنوع دیزلی و بنزینی عرضه می شود اما در ایران پیشرانه در نظر گرفته شده برای ساندرو و همچنین ساندرو استپ وی پیشرانه K4M می باشد که این پیشرانه امتحان خود را در خودرو تندر 90 پس داده است لذا به همین منظور شما با خرید اقساطی ساندرو استپ وی، اطمینان خواهید داشت که این خودرو می تواند نیاز های شما را در خصوص پیشرانه برآورده سازد. پیشرانه به کار گرفته شده در ساندرو استپ وی توانایی تولید 105 اسب بخار قدرت را دارا می باشد که این میزان از قدرت را در دور موتور 5750 به آن دست پیدا می کند و حداکثر گشتاوری که پیشرانه‌ی رنو ساندرو استپ وی تولید می‌کند، معادل ۱۴۰ نیوتن‌متر است که در دور موتور ۳۷۵۰ دور بر دقیقه حاصل می‌شود. برای ساندرو استپ وی دو نوع گیربکس یکی دستی و دیگری اتوماتیک در نظر گرفته شده که در مدل دستی از گیربکسی 5 سرعته استفاده کرده که این گیربکس در هر 100 کیلومتر مصرف سوخت ترکیبی و معادل 6.7 لیتر را فراهم می آورد. شما با خرید اقساطی ساندرو استپ وی و داشتن این خودرو می توانید تا حداکثر سرعت 175 کیلومتر در ساعت را تجربه کنید و شتاب صفر تا صد ساندرو با جعبه دنده ی دسته ای خود در حدود 10.5 ثانیه می باشد. در استپ وی ای که شرایط فروش اقساطی ساندرو استپ وی نیز برای آن فراهم شده است، از سیستم تعلیق مک فرسون با بازوی جناقی استفاده گردیده که در سیستم عقب آن از سیستم تعلیق نیمه‌ مستقل با فنرهای مارپیچ استفاده شده است. به مانند رقیبانی که در بازار برای ساندرو استپ وی موجود می باشند در ساندرو استپ وی ترمز های جلو از نوع دیسکی می باشند و ترمز های عقب ساندرو نیز در مدل کاسه ای هستند که به خوبی می توانند از جرم خودرو بربیایند. از جمله معدود تغییرات فنی ساندرو استپ وی نسبت به مدل های عادی ساندرو می توان به استفاده از کلاچ هیدرولیکی به جای کلاچ سیمی و تغییرات جزئی گیربکس در راستای رفع مشکل روغن ریزی از ناحیه نزدیک به پلوس ها اشاره کرد.

ارزیابی ساندرو استپ وی

با توجه به بازخورد خوبی که از ال 90 در کشور منتشر شده بود لذا محصولات رنو از طرفداران زیادی بهره مند شده اند به نحوی که به هنگام عرضه ساندرو و همچنین در کنار آن ساندرو استپ وی، شاهد استقبال مناسبی از فروش ساندرو و ساندرو استپ وی بودیم به نحوی که تقاضای بالایی برای خرید اقساطی ساندرو استپ وی و عادی ارائه شد. عموم مردم نظر مثبتی در ارتباط با کیفیت رنو ساندرو استپ وی دارند و این خودرو را به نمونه‌های چینی موجود در بازار ترجیح می‌دهند. ساندرو استپ وی در ارزشیابی های ماهیانه ی ایران از 4 ستاره ایمنی بهره مند شده است که به عنوان با کیفیت ترین خودروی تولید داخل نیز شناخته می شود. به طور کلی اگر به دنبال یک خودروی باکیفیت می باشید، پیشنهاد ما به شما خرید اقساطی ساندرو استپ وی می باشد.

جهت کسب آگاهی کامل از  شرایط فروش اقساطی ساندرو استپ وی و هم چنین قیمت این خودرو می توانید با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید تا از مشاوره و راهنمایی کامل ما چه در مورد فروش اقساطی ساندرو استپ وی و چه در مورد فروش اقساطی خودرو های دیگر استفاده نمایید.

در شرکت انصارخودرو شرایط ویژه ای برای تهیه ی این خودرو با کیفیت عرضه شده است که می توانید با استفاده از شرایط اقساط کوتاه مدت و اقساط بلند مدت خرید ساندرو استپ وی، تجربه ای دلپذیر را به دست بیاورید.

شرایط فروش اقساطی ساندرو استپ وی

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی رنو ساندرو به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت میباشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل مینماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی میماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی ساندرو استپ وی، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

فروش اقساطی ساندرو استپ وی،خرید اقساطی ساندرو استپ وی


يوسف قادري

سلام و احترام . لطفا شرايط اقساطي ساندرو استپ وي اتومات را بفرماييد . من مصرف كننده هستم