فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی

تیوولی خودروی موفق کمپانی خودرو سازی سانگ یانگ محسوب می شود که در سال ۱۳۹۴ وارد ایران شده است هم چنین تیوولی را باید موفق ترین خودروی رامک خودرو بدانیم و در رده قیمتی خود، همیشه سانگ یانگ تیوولی جزو یکی از گزینه های اصلی خریداران بوده است. موتور تیوولی با تولید 128 اسب بخار قدرت و 160 نیوتن متر گشتاور به کمک سیستم انتقال نیروی 6 دنده تیپترونیک حس  جدیدی را در هنگام رانندگی برای شما به ارمغان می آورد.

اگر شما از دوست داران فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که خرید اقساطی آن را فراموش نکنید! شما با خرید اقساطی این خودرو می توانید در بودجه و تامین نیازهای خودتان با دست بازتر فعالیت کنید. برای خرید این خودروها به صورت اقساطی کافیست به نمایندگی های مربوط و یا شرکت هایی که به خوبی در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو فعال هستند مراجعه کنید و با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی در شرکت انصارخودرو فراهم است و برای خرید اقساطی سانگ یانگ تیوولی با کاشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

امکانات رفاهی سانگ یانگ تیوولی
جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک
دارای 7 ایربگ
اتصالات مخصوص ipod و بلوتوث
چرخ های 16 اینچی آلیاژی
تهویه مطبوع هوا
فرمان هوشمند

شرایط فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی سانگ یانگ تیوولی به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی سانگ یانگ تیوولی، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

این خودرو قوی اگر برای شما جذاب است یا نظر شما را به خود جلب نموده است شما درصورت تمایلتان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین در خصوص  خرید اقساطی سانگ یانگ تیوولی و  آگاهی از پیش فروش سانگ یانگ تیوولی یا  فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی میتوانید با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید. اگر قصد خرید اقساطی سانگ یانگ ون رودئوس را دارید ما میتوانیم حتی در مورد قیمت سانگ یانگ تیوولی شما را راهنمایی کنیم!

 

اگر قصد خرید این خودرو را دارید بد نیست مقالات زیر راببینید!!

فروش اقساطی سانگ یانگ ون رودئوس

فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی

فروش اقساطی سانگ یانگ کایرون

فروش اقساطی سانگ یانگ اکتیون جدید

مقایسه سانگ یانگ تیوولی و رنو کپچر