خودروی سراتو یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین خودرو های خودرو سازی کیا می باشد. نسل چهارم این خودرو با ظاهری جذاب و جوان‌پسند در سال 2016 وارد بازار شد و همانند 3 نسل قبلی‌اش توانست در مقایسه با رقبای خود، به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کند. این خودرو توسط کیا موتورز که یک شرکت خودروسازی کره ای می باشد و در سال ۱۹۵۷۷ تاسیس شده است در ایران تولید و عرضه میشود. هم اکنون نیز مدل سراتو  ۲۰۱۷ آن با طراحی زیبا و افزایش امکانات عرضه شده است و همچنان طرفدار های زیادی را دارد. سراتو به علت دارا بودن طراحی بی نظیر متقاضیان زیادی را دارا می باشد به نحوی که امکان فروش اقساطی سراتو برای دوست داران آن فراهم شده است. هم چنین بازار دست دوم سراتو از افت قیمت بسیار کمی برخوردار می باشد که حتی با وجود کمبود بودجه هستند کسانی که برای خرید اقساطی سراتو اقدام می کنند. لذا شرکت انصار خودرو نیز در جهت حفظ رضایت مشتریان خود امکان فروش اقساطی سراتو را فراهم کرده است.

امکانات رفاهی سراتو

روشن شدن خودکار چراغ‌ها

کروز کنترل

تودوزی چرم

مانیتور بیزینس

رادار نقطه‌کور

کیسه‌هوا جانبی

سردکن صندلی

تهویه هوای اتوماتیک

2 عدد گرم‌کن صندلی

2 عدد سردکن صندلی

سنسور پارک جلو و عقب

نمایشگر لمسی

شیفتر دنده، ESP

سه‌حالت رانندگی

استارت دکمه‌ای

شرایط فروش اقساطی سراتو

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی سراتو به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی سراتو، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی سراتو با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین در خصوص  شرایط فروش اقساطی سراتو و  آگاهی پیش فروش اقساطی سراتو   و فروش اینترنتی سراتو کوپه میتوانید با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید. اگر قصد خرید اقساطی سراتو کوپه را دارید ما میتوانیم در مورد فروش اینترنتی یا پیش فروش النترا و حتی قیمت سراتو  و  قیمت سراتو کوپه شما را راهنمایی کنیم!

 

بدنیست ببینید!

 

بدون نگرانی از افت قیمت،سراتو بخرید!

بررسی خودروی سراتو ۲۰۱۷

فروش اقساطی سراتو کوپه

فروش اقساطی سراتو

فروش اقساطی اپتیما

فروش اقساطی پیکانتومهدی طباطبایی

با سلام و تبریک سال نو آیا شما برنامه فروش اقساطی برای شهرستانها هم دارید