خودروی لیفان X60 سومین خودروی تولیدی در کرمان موتور می باشد که این خودرو با همکاری لیفان چین در شرکت کرمان موتور عرضه و تولید می شود.این خودر و دارای موتور ۱۸۰۰ سی سی ۱۶ سوپاپه با توان ۱۳۲ اسب بخار می باشد که در نوع خود قدرت خوبی را به خودرو می دهد.گیربکس این خودرو به صورت دستی می باشد و ماکزیمم سرعت X60 حدود ۱۷۰ کیلومتر در ساعت برآورد گردیده است . فروش اقساطی لیفان X60 یکی از ویژگی های ارائه دهنده توسط شرکت انصار خودرو می باشد تا بتواند مشتریان خود را در هر زمینه ای حفظ کند و بهترین ها را برای مشتریان خود ارائه دهد.

امکانات رفاهی لیفان X60

سیستم کولر و تهویه مطبوع
آینه های جانبی برقی
سنسور دنده عقب
قفل ایمنی کودک
چراغ ترمز سوم
گرمکن شیشه عقب
شیشه بالابر برقی
برف کن عقب
چراغ مه شکن جلو و عقب
درب بازکن صندوق و باک از داخل
قفل مرکزی و سیستم هشدار دهنده بازبودن درب
سیستم ضد سرقت - قفل ایمنی کودک
فرمان هیدرولیکی تلسکوپی قابل تنظیم
سیستم تنظیم چراغ ها
پرده شیشه عقب

شرایط فروش اقساطی لیفان X60

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی لیفان X60 به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید.
  • در هنگام خرید اقساطی لیفان X60، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

اگر شما مایل به خرید   لیفان X60 هستید میتوانید شرایط خرید اقساطی لیفان X60  را از انصار خودرو بررسی نمایید! ما میتوانیم در بابت قیمت  لیفان X60 و  قیمت لیفان X60 شما را راهنمایی کنیم. همچنین شرایط فروش اقساطی لیفان ۶۲۰ در شرکت انصارخودرو فراهم استشما را راهنمایی کنیم. شما با خرید اقساطی  لیفان X60  می توانید در بودجه و تامین نیازهای خودتان با دست بازتر فعالیت کنید. برای خرید این خودروها به صورت اقساطی کافیست به نمایندگی های مربوط و یا شرکت هایی که به خوبی در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو فعال هستند مراجعه کنید و با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی لیفان X60 و همچنین شرایط فروش اقساطی لیفان ۶۲۰ در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

 نیما خراسانی

درود لطفا مبلغ اقساط را بر مبنای پیش پرداخت ۷۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان اعلام کنید

حنیف رمضانی جدیدی

با سلام ،بیست میلیون دارم،میخوام لیفان بخرم کارمند هم هستم،لطفا کمکم کنید،باتشکر

علی کهوری

باسلام علاقه خاصی به لیفان دارم و میخوام بخرم پنجاه میلیون بیشتر ندارم و بقیه اش بطور اقساط کارمند هستم لطفا راهنمایی کنیدتشکر

امین حیدری

سلام حدود 50میایون دارم لیفان اقساطی می خواستم لطفا راهنمایی بفرمایید

امین حیدری

سلام حدود 50میلیون دارم لیفان اقساطی می خواستم لطفا راهنمایی بفرمایید

یاوران حسین

قمیت

اکبر عبدالهی

سلام خسته نباشید من هم حدود پنجاه ملیون دارم میشه کمکم کنید