شرکت صنایع خودروسازی مدیران یا همان شرکت مدیران خودرو که بیشتر با نام ام وی ام شناخته می شود در سال 1381 به وجود آمد. هدف اصلی از ایجاد شرکت مدیران خودرو، تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه  خودرو و صنعت خودروسازی بود که در منطقه ویژه اقتصادی ارگ بم جدید به وجود آمد. شرکت مدیران خودرو، خودروهای مونتاژیخودرا بیشتر از شرکت همراه خود یعنی شرکت چری به بازار عرضه می دهد. چری شرکتی است که در کشور چین حضور دارد و با توجه به حمایت هایی که از مدیران خودرو داشته است هم اکنون مدیران خودرو به عنوان یک خودروساز قدرتمند شناخته می شود که موفقیت های قابل توجهی را داشته است. محل کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم و در زمینی  به وسعت ۵۰۰.۰۰۰ متر مربع می باشد و در حال حاضر بیش از 4500 نیرو در این مجموعه مشغول به کار هستند. مدیران خودرو یک شرکت بین المللی است که مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی در این شرکت از اصولی ترین عملکرد های آن می باشد که سبب قرار گیری این شرکت در جایگاه ویژه ای شده است. شرکت مدیران خودرو سیستمی را جهت ارزیابی عملکرد جهانی به منظور استعداد یابی به وجود آورده است که با الگو برداری از شرکت های موفق در سایر کشور ها در زمان محدود موفق به کسب ارتقا علمی و عملی شده است که این روز ها یک شرکت بزرگ در صنعت خودروسازی شناخته می شود و به شدت مورد توجه مردم قرار گرفته به نحوی که فروش اقساطی مدیران خودرو، طرفداران ویژه خود را دارا هستند. در شرکت مدیران خودرو تعداد زیادی از مدیران متخصص و کارشناسان فنی از ایران و چین و حتی سایر شرکت ها استخدام شده اند تا بهترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه دهند. در همین حال مدیران خودرو مفهوم بین المللی " حق با مشتری است" را مورد توجه قرار داده است. ما سیستم پیشرفته DMS را به منظور مدیریت فروش و خدمات پس از فروش به کار گرفته ایم تا امکان پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کمترین زمان را فراهم نماید.

مدیران خودرو به عنوان یک شبکه متشکل شناخته می شود که بیش از 140 تا نمایندگی در سرتاسر کشور راه اندازی کرده است و تا به امروز در حدود 200 هزار مصرف کننده از خودروهای این برند استفاده می کنند. این شرکت از طریق کیفیت بالا و مصرف مناسب و در عین حال محصولات به صرفه موفق به جلب مشتریان شده است که می توان دلیل آن را در نحوه ارتباط این شرکت دانست. مدیران خودرو در ارتباط با شرکای خود  روش برد- برد را که روش بین المللی پیشرو در  کسب و کار است را دنبال می کند. از دیگر دستاورد های مدیران خودرو می توان به محصولاتی دوست دار محیط زیست اشاره کرد. مدیران خودرو با راه اندازی هزاران شغل علاوه بر این که در به کار گیری جوانان موثر بوده است بلکه باعث رشد اقتصادی کشور نیز شده است.  مدیرن خودرو از آن جا که رسالت خود را توجه به نظرات مشتریان قرار داده است و همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان می باشد لذا در این جهت دو استاندارد بین المللی 9001:2008 ، ISOTS 10004:2010 (نظرسنجی از مشتریان) ISO10002:2004 (رسیدگی به شکایات مشتریان) را به عنوان الگو انتخاب نموده که کلیه پرسنل سازمان خود را متعهد به اجرای آنها می دانند. این شرکت در تابستان 1392 برای اولین بار در راستای حفظ محیط زیست به ارتقا کیفیت محصولات خود پرداخته است و استاندارد آلایندگی EURO 4 را کسب کرده که این موفقیتی مناسب برای این شرکت محسوب می شود. مدیران خودرو درصدد این است که مدل های کم مصرف، ایمن ، زیبا و متنوع را عرضه کند  و علاوه بر امکاناتی که ارائه می دهد این شرکت همواره تلاش کرده تا هر محصول خود را با توجه به سلایق مختلف مشتریان و خواسته های آن ها عرضه کند تا بتواند در عرصه فروش اقساطی مدیران خودرو موفق باشد. با این همه تلاش در واقع مدیران خودر ومی خواهد که در عمل شعار مدیران خودرو ایده ال را محقق نماید.این شرکت در دو گروه MVMو CHERY در بازار ایران عرضه می‌گردد وخرید اقساطی مدیران خودرو برای این محصولا فراوهم شده است. . محصولات گروه MVM شامل X33، X22 ، X33S و 315 و همچنین محصولات گروه CHERY شامل خودروهای آریزو۵، تیگو ۵ و تیگو ٧ می‌باشد.

شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی مدیران خودرو به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی مدیران خودرو، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.


کرمرضا جان جان

سلام واسه فرهنگیان شرایط بهتری دارید داخت کمتر و اقاط بلند مدت باشه ممنونم

جابر نجف زاده

قیمت شرایط

اسماعیل

خریدارم