مزدا ۲ در سال 1996 توسط شرکت مزدای ژاپن طراحی و عرضه شد.این خودرو تقریبا در تمام جهان به فروش می رسد. این خودرو در دو نسل اول تنها به صورت 5 در هاچ بک عرضه می شد اما با عرضه نسل سومش تنوع کلاس های این خودرو به 3 درب هاچ بک ، 5 درب هاچ بک و صندوق دار افزایش یافت .هم چنین این خودرو از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از لحاظ ایمنی یک خودروی کم نظیر به شمار می رود و برای علاقه مندان آن شرایط ویژه ای در زمینه فروش اقساطی مزدا ۲ فول فراهم شده است چرا که نمونه فول مزدا ۲ امکانات و تجهیزات رفاهی فراوانی را به شما ارائه می دهد که سبب می شود همواره از خودروی خود راضی باشید. کارشناسان فروش انصار خودرو همواره پاسخ گوی سوالات شما در زمینه شرایط فروش اقساطی مزدا ۲ فول می باشند.انصار خودرو به عنوان اولین شرکت فروش اقساطی ماشینهای با شرایط ویژه مفتخر است تا خدمات خود را در فروش اقساطی خودروهای خارجی  و فروش اقساطی خودروهای داخلی به هموطنان خود ارایه کند. 

امکانات رفاهی مزدا ۲ فول

سیستم تهویه مطبوع خودکار
آینه های برقی جانبی
قابلیت تنظیم ارتفاع چراغ های جلو
روکش چرمی فرمان
کامپیوتر سفری با قابلیت نمایش مدیریت پیمایش، مصرف سوخت و اطلاعات ضروری

شرایط فروش اقساطی مزدا ۲ فول

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی مزدا ۲ فول به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی مزدا ۲ فول، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

اگر شما هم از کسانی هستید که قصد خرید مزدا ۲ فول را دارید  پیشنهاد می کنیم که شرایط خرید اقساطی مزدا ۲ فول را و همچنین قیمت مزدا ۳ و مزدا ۳ هاچ بک و مزدا ۲ فول را از انصار خودرو پیگیری کنید! شما تنها  با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو  فوق العاده را تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی مزدا ۲ فول و شرایط پیش فروش مزدا ۲ فول و شرایط فروش اینترنتی مزدا ۲ فول در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  این خودرو با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

درصورت تمایل بد نیست نگاهی به مقالات زیر هم بیاندازید!

شرایط پیش فروش اقساطی مزدا ۳ هاچ بک

فروش اینترنتی مزدا ۳ هاچ بک

فروش اقساطی مزدا ۲ فول

فروش اقساطی مزدا ۳اولین نظر را درج کنید!