مزدا ۳ خودرویی می باشد که توسط شرکت بهمن مونتاژ می شود.تولید این خودرو در ایران از سال ۱۳۸۳ آغاز گردید اما متاسفانه به دلیل تحریم ها در سال ۱۳۹۴ متوقف شد.بهمن خودرو در سال ۱۳۹۵ دوباره تصمیم به تولید این خودرو گرفت و هم اکنون این خودرو دوباره در ایران تولید می شود.مزدا ۳ در دو مدل سدان و هاچ بک عرضه می گردد. رانندگی با مزدا  واقعاً لذت‌بخش است. خودرو در شتاب گرفتن معرکه است و براحتی از خودروهای سایر کمپانی‌ها به خصوص اتومبیل‌های کره‌ای جلو می‌زند. یادآوری می‌کنم مزدا ۳ یک خودروی ژاپنی می باشد که توسط شرکت بهمن مونتاژ می شود. فروش اقساطی مزدا ۳ توسط انصار خودرو برای دوست داران آن فراهم می شود و از مزیت های بی نظیری که انصار خودرو به شما ارائه می دهد تحویل فوری خودروی خریداری شما یعنی در کمتر از ۱ ساعت می باشد.انصار خودرو به عنوان اولین شرکت فروش اقساطی ماشینهای با شرایط ویژه مفتخر است تا خدمات خود را در فروش اقساطی خودروهای خارجی  و فروش اقساطی خودروهای داخلی به هموطنان خود ارایه کند. 

امکانات رفاهی مزدا ۳

دارای روکش چرمی و 3 عدد پشت سری قابل تنظیم
آیینه های جانبی با قابلیت جمع شونده خودکار
به همراه چراغ راهنما بر روی آیینه و گرمکن
آیینه وسط با حسگر کاهش دهنده شدت نور
شیشه بالابر برقی دربها و قابلیت برگشت اتوماتیک درب راننده
سانروف
چراغ Bi-Xenon به همراه قابلیت اتوماتیک روشن و خاموش شدن و مه شکن
تنظیم کاملا اتوماتیک با افق
چرخش همزمان چراغها داخل پیچ به همراه شیشه شوی چراغهای جلو
چراغهای عقب LED به همراه مه شکن
سنسور باران
سکروز کنترل
کامپیوتر سفر

شرایط فروش اقساطی مزدا ۳

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی مزدا ۳ به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی مزدا ۳، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

 

اگر شما از دوست داران  مزدا ۳ هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که شرایط خرید اقساطی مزدا ۳ را و همچنین قیمت مزدا ۳ را از ما بخواهید! شما تنها  با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو  فوق العاده را تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی مزدا ۳ و شرایط پیش فروش اقساطی مزدا ۳ و فروش اینترنتی مزدا ۳ در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  این خودرو با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

 اولین نظر را درج کنید!