مزدا ۳ خودرویی می باشد که توسط شرکت بهمن مونتاژ می شود.تولید این خودرو در ایران از سال ۱۳۸۳ آغاز گردید اما متاسفانه به دلیل تحریم ها در سال ۱۳۹۴ متوقف شد. مزدا ۳ دارای دو نمونه سدان و هاچ بک می باشد که در نمونه هاچ بک آن پیشرانه ۲۰۰۰ سی سی به کار برده شده است که توانایی تولید قدرت ۱۴۷.۴ اسب بخار را در هر ۶۵۰۰ دور دارا می باشد. مزدا ۳ هاچ بک از امکانات رفاهی فراوانی بهره می برد که توانسته به حد زیادی خریداران خود را راضی نگه دارد. شما می توانید برای خرید مزدا ۳ هاچ بک از امکانات و تسهیلات ویژه فروش مزدا ۳ بهره ببرید و از نمونه این تسهیلات امکان فروش اقساطی مزدا ۳ هاچ بک می باشد. کارشناسان انصار خودرو هر روزه آماده هستند تا پاسخ گوی تمامی مشتریان باشند و اطلاعات کاملی را در زمینه شرایط فروش اقساطی مزدا ۳ هاچ بک ارائه دهند.

امکانات رفاهی مزدا ۳ هاچ بک

دارای روکش چرمی و 3 عدد پشت سری قابل تنظیم
آیینه های جانبی با قابلیت جمع شونده خودکار
به همراه چراغ راهنما بر روی آیینه و گرمکن
آیینه وسط با حسگر کاهش دهنده شدت نور
شیشه بالابر برقی دربها و قابلیت برگشت اتوماتیک درب راننده
سانروف
چراغ Bi-Xenon به همراه قابلیت اتوماتیک روشن و خاموش شدن و مه شکن
تنظیم کاملا اتوماتیک با افق
چرخش همزمان چراغها داخل پیچ به همراه شیشه شوی چراغهای جلو
چراغهای عقب LED به همراه مه شکن
سنسور باران
سکروز کنترل
کامپیوتر سفر

شرایط فروش اقساطی مزدا ۳ هاچ بک

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی مزدا ۳ هاچ بک به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی مزدا ۳ هاچ بک، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

اگر شما هم از کسانی هستید که قصد خرید  مزدا ۳ هاچ بک را دارید  پیشنهاد می کنیم که شرایط خرید اقساطی مزدا ۳ هاچ بک را و همچنین قیمت مزدا ۳ و مزدا ۳ هاچ بک را از ما بخواهید! شما تنها  با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو  فوق العاده را تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی مزدا ۳ هاچ بک و شرایط پیش فروش اقساطی مزدا ۳ و فروش اینترنتی مزدا ۳ در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  این خودرو با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

درصورت تمایل بد نیست نگاهی به مقالات زیر هم بیاندازید!

شرایط پیش فروش اقساطی مزدا ۳ هاچ بک

فروش اینترنتی مزدا ۳ هاچ بک

فروش اقساطی مزدا ۲ فول

فروش اقساطی مزدا ۳اولین نظر را درج کنید!