خودروی پژو پارس جزو لوکس ترین خودروهای تولید شده در ایران خودرو محسوب می شود.. پژو پارس امکانات رفاهی قابل توجهی دارد لذا با گذشت چندین سال از تولید آن و وجود رقبای مدعی ،پژو پارس محبوبیت خود را حفظ کرده است.این خودرو مصرف سوخت پایینی دارد و تمام تجهیزات به کار رفته در آن متناسب با استاندارد های روز می باشد. پژو پارس با 2 موتور (XU7) و (TU5) در 2 مدل پارس سال و پارس ال ايكس در ايران خودرو توليد مي شود.

در ادامه به مرور امکانات رفاهی پژو پارس LX و شرایط فروش اقساطی پژو پارس LX خواهیم پرداخت.

 

امکانات رفاهی پژو پارس LX

چراغ مه شكن جلو و عقب

چراغ نقشه خوان

آینه‌های جانبی برقی راهنمادار

شیشه‌های سولارو ضد اشعه UV

قفل میکروسوییچی درب‌ها

قفل مركزی با سوییچ كنترل از راه دور رادیویی

تنظیم اهرمی پشتی صندلی جلو

شیشه بالابر برقی درهای جلو و عقب

رودری بهینه

داشبورد تریم بژ

جلو آمپر جدید

دماسنج روی داشبورد

سنسور ايمنی دنده عقب

ايموبيلايزر

بازکن درب صندوق عقب از داخل اتاق

 

قیمت پژو پارس LX جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو

جهت آگاهی کامل از شرایط فروش اقساطی پژو پارس LX با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید تا از مشاوره و راهنمایی کامل ما استفاده نمایید.

رانندگی با پژو پارس LX،  حس امنیت و قدرت در کنار آرامش در رانندگی را به شما منتقل خواهد کرد، با استفاده از شرایط اقساط کوتاه مدت و اقساط بلند مدت خرید پژو پارس LX این حس را تجربه کنید.

 

فروش اقساطی خودرو پژو پارس

اگر شما از متقاضیان فروش اقساطی پژو پارس LX هستید و قصد خرید این خودرو را دارید، پیشنهاد می کنیم که خرید اقساطی آن را از دست ندهید. شما با خرید اقساطی این خودرو می توانید در بودجه و تامین نیازهای دیگرتان با دست بازتر فعالیت کنید. برای خرید این خودروها به صورت اقساطی کافی است تا به نمایندگی‌های مربوط و یا شرکت‌هایی که در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو فعال هستند هم‌چون انصار خودرو مراجعه کنید و با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط‌بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید.

شرایط فروش اقساطی پژو پارس LX

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید پژو پارس LX​ به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی پژو پارس LX، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

اگر شما از دوست داران شرایط فروش اقساطی پژو پارس LX هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که شرایط خرید اقساطی پژو پارس را از ما بپرسید! همچنین ما میتوانیم در بابت قیمت پژو پارس LX، شما را راهنمایی کنیم. شما با خرید اقساطی پژو پارس می توانید در بودجه و تامین نیازهای خودتان با دست بازتر فعالیت کنید. برای خرید این خودروها به صورت اقساطی کافیست به نمایندگی های مربوط و یا شرکت هایی که به خوبی در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو فعال هستند مراجعه کنید و با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی پژو پارس یا  فروش اینترنتی پژو پارس LX یا  پیش فروش پژو پارس در شرکت انصارخودرو فراهم است و برای خرید اقساطی پژو پارس با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

 

نگهداری مناسب از خودروی پژو پارس

تفاوت ظاهری مدل های متفاوت پژو پارس

فروش اقساطی پژو 405GLX

فروش اقساطی 405 دوگانه سوز

فروش اقساطی پژو پارس ELX

بررسی پژو پارس TU5

محاسن پژو پارس TU5

شرایط فروش اقساطی پژو پارس

فروش اینترنتی پژو پارس 

 پیش فروش پژو پارس 

معایب پژو پارس

نارضایتی ها از موتور خودروی پژو پارس TU5

نظرات دارندگان خودروی پژو پارس TU5

چرا پژو پارس ؟

نظرات دارندگان خودروی پژو پارس LX

 اولین نظر را درج کنید!