پژو 206 تیپ 2 یک ماشین محبوب در بین جوانان و خانواده های ایرانی محسوب می شود. این خودرو در ایران توسط شرکت ایران خودرو تولید می شود. ایران خودرو مهم ترین پایگاه تولید خودروی پژو ۲۰۶ در جهان است.

عوامل محبوبیت پژو 206 چالاکی بالا، ایمنی مناسب،مصرف سوخت پایین،سازگار با محیط زیست و قیمت مناسب آن و هم‌چنین ظاهر چشم‌گیر و اسپرت آن می باشد که با وجود گذشت بیش از یک دهه از زمان اولیه عرضه پژو 206، این خودرو هم‌چنان دارای ظاهری گیرا و خشن و اسپرت است. همینطور یک عامل دیگر برای محبوبیت آن متناسب بودن پژو 206 با استانداردهای روز دنیاست. این خودرو در ایران در دو تیپ 2 و تیپ 5 تولید می شود که به ترتیب دارای موتورهای 1.4 و1.6 ليتری می باشد. در پژو ۲۰۶ تیپ ۲ شاهد امکانات و آپشن‌های کمتری نسبت به تیپ های ۳، ۴ و ۵ و ۶ هستیم که از جمله آن می‌توان به تهویه مطبوع و آیینه‌های برقی اشاره داشت.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از موتور ۱.۴ لیتری تحت عنوان TU3 بهره می‌برد که قدرت آن نسبت به موتور TU5 تیپ ۵ و تیپ ۶ پژو ۲۰۶، کمتر است و به طبع شتاب کمتری را داراست. پس اگر احساس می‌کنید که شتاب خودرو برای شما امری مهم تلقی می‌شود، توصیه ما به شما خرید پژو 206 تیپ 5 یا 6 است. شما می توانید برای خرید از شرایط فروش اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم بهره مند شوید. اما اگر شتاب اولیه خودرو برای‌تان از اهمیت بالایی برخوردار نیست می‌توانید از داشتن یک پژو ۲۰۶ تیپ 2 با امکانات کمتر و قیمت پایین تر نسبت به تیپ ۵ پژو لذت ببرید و ۲۰۶ سوار شوید! جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش اقساطی پزو 206 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

هم‌چنین سیستم برقی مالتی پلکس پژو ۲۰۶ باعث شده تا شما به راحتی بتوانید آپشن های گوناگونی را بر روی این خودرو نصب کنید. آپشن های قابل نصب بر روی پژو ۲۰۶ سنسور نور و سنسور باران، آیینه الکتروکرومیک، ال سی دی تایپ B، کامپیوتر سفری، چراغ شور جلو، پاور ویندوز و ... است.

برای بهره‌مندی از شرایط فروش اقساطی ایران خودرو و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی پژو 206

جهت آگاهی کامل از شرایط فروش اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ یا همچنین شرایط فروش اقساطی پژو 206 تیپ 5 با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید تا از مشاوره و راهنمایی کامل ما چه در مورد فروش اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و چه در مورد فروش اقساطی خودرو های دیگر استفاده نمایید.

رانندگی با پژو ۲۰۶ تیپ ۲، نماینده خوش رکاب پژو حس هیجان در رانندگی را به شما منتقل خواهد کرد، با استفاده از شرایط اقساط کوتاه مدت و اقساط بلند مدت خرید اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ این حس را تجربه کنید. 

 

شرایط فروش اقساطی پژو ۲۰۶

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت

  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی پژو ۲۰۶، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

 

اگر قصد خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲  را دارید پیشنهاد انصار خودرو به شما دیدن مقالات زیر است:

فروش اقساطی پژو ۲۰۶

فروش اقساطی پژو 207I

پژو ۲۰۰۸ بخریم یا نخریم؟

موتور خاص پژو ۲۰۰۸


فروش اقساطی پژو ۲۰۶ با شزایط ويژه - خرید اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ۲


Colmenero

Hi guys I want to build a website like Peaches and Screams UK and I wanted to get your perspective of whether that site is good from the users' perspective before I go ahead and build something similar. I think that the design of the site is very modern and nice but I am not sure how people would react to a similar site? I look forward to your feedback. Many thanks!