فروش اقساطی پژو 405SLX

پژو 405 با فضایی جادار ، صندوق مناسب ، ایمنی بالا،فرمان نرم وصدای کم موتور یک خودروی مناسب برای استفاده درون شهری و برون شهری به ویژه برای خانواده ها می باشد لذا تقاضا برای این خودرو بالا می باشد و در همین جهت ایران خودرو پژو 405 را در دو مدل با حجم موتور  1.8 ليتری و 1.6 ليتری تولید می کند. پژو 405 هم اکنون همراه با کیسه های هوای ایمنی راننده و سرنشین جلو برای جلب نظر مشتری تولید می شود. پژو ۴۰۵ دارای یک صندوق و کابین جادار می باشد که استفاده این خودرو را حتی در مسافرت ها برای شما راحت ساخته است و این نمونه از پژو 405SLX دارای مصرف سوخت کم و اقتصادی می باشد و به دلیل بالا بودن تقاضا برای آن امکان خرید اقساطی پژو 405SLX برای دوست داران آن فراهم شده است که می توانید از طریق کارشناسان فروش ما اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید.

شرایط فروش اقساطی پژو 405SLX

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید پژو 405SLX  به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی پژو ۲۰۶، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش اقساطی پژو 405 با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید. اگر قصد خرید پژو 405SLX را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

فروش اقساطی پژو 405GLX

پژو 405 GLX یا SLX ؟

محاسن پژو ۴۰۵

پژو 405 GLX یا SLX ؟

 

 


فروش اقساطی پژو 405SLX با شزایط ويژه - خرید اقساطی پژو 405