کرمان موتور در سال 1373 و در ماه اسفند تاسیس شد و سهامی این شرکت کاملا مرتبط به خاص بود. کرمان موتور در اسفند ماه همان سال تحت شماره 111476 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. دفتر مرکزی این شرکت در کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج واقع بوده و هدف ابتدایی از تولید این شرکت ساخت، مونتاژ و فروش اتومبیل سواری، و ارائه خدمات بعد از فروش محصولات و در جایگاه دوم انجام هرگونه عملیات و اقدام تجاری و فعالیتهای مربوط که بطور صریح، ضمنی و یا تقسیم در رابطه با اهداف پیش بینی شده باشد، می باشد. در این شکرت نیروهای مجرب تنها استخدام می شوند و آموزش نیروهای جوان در خارج و در ایران صورت می پذبرد و در ابتدا با همین افراد مجرب خط تولید خودرو دوو سی یلو را در کارخانه تولیدی واقع در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید ایجاد کرده و اقدام به مونتاژ و تولید این خودرو نمود. باید بدانید که کرمان موتور برای انجام این فرآیند کلیه امکانات نظیر جوشکاری بدنه، رنگ و تزئینات نهایی را در کارخانه خود به انجام رسانده است و با این روند موفق به ایجاد خط تولید دوو سی یلو در سال 1375 هجری شمسی شد. کرمان موتور در سال 1379، تولید دوو ماتیر را آغاز کرد که این خودرو تمامی مراحل تولیدش در کارخانه و در داخل ایران انجام می شد و برای راه اندازی خط تولید آن، کرمان موتور زحمت فراوانی کشید. پس از آن که شرکت دوو توسط GM آمریکا خریداری شد و نام جی ام دوو را به خود گرفت، به دلیل تحریم آمریکا، از همکاری با این شرکت جلوگیری شد و مهم ترین استراتژی این شرکت عقد قرارداد با شرکت لیفان در سال 86 بود که ثمره ی این قرارداد تولید لیفان 520 در سال 87 بود که در همان سال نیز به بازار عرضه شد و امکان فروش اقساطی کرمان موتور نیز برای این خودرو ایجاد گشت.

پس از عرضه لیفان 520 شرکت کرمان موتور اقدام به عرضه خودروی لیفان 520 آی کرد که این خودرو با استقبال کمی روبره شد و این شرکت در راستای جلب مشتریان و گرفتن قسمت بیشتری از بازار در اواخر سال 89 لیفان 620 را با پیشرانه 1600 سی سی خود روانه بازار کرد که البته هم اکنون این خودرو با پیشرانه 1800 سی سی و امکانات رفاهی بیشتر در اختیار مشتریان قرار گرفته است. با توجه به رشد روز افزون تقاضای مردم برای خودروهای کراس اوور، شرکت کرمان موتور در سال 91 اقدام به تولید شاسی بلند ایکس 60 از محصولات لیفان کرد که این خودرو پرفروش ترین های بازار در کلاس خود شناخته می شود و امکان خرید اقساطی کرمان موتور برای این محصول نیز وجود دارد. یکی دیگر از اقدامات شرکت کرمان موتور عقد قرار داد با شرکت جی ای سی در سال 88 بود که حاصل این قراداد تولید خودروی جی 3 در سال 89 و سپس جی 5 در سال 92 بود که جی 5 اتومات با پیشرانه ای قوی تر و امکانات بیشتر در سبد محصولات کرمان موتور قرار گرفت. با توجه به استقبال فروان مشتریان از محصولات جی ای سی و خودروی جی 5 در سال 93 بود که خودروی اس 5 از این شرکت که یک کراس اوور تمام عیار بود به بازار عرضه شد و این اولین خودروی تولیدی در ایران با گیربکس 6 سرعته دستی و با پیشرانه 2000 سی سی بود که البته این خودرو پس از مدتی با گیربکس اتوماتیک نیز عرضه شد. از دیگر پروژه هایی که کرمان موتور انجام آن را در سال 94 آغاز کرد عرضه لیفان ایکس 50 در دو مدل بود که یکی از این مدل ها دارای گیربکس CVT و دیگری دنده معموبی داشت. این کراس اوور یا نیمه شاسی بلند موفق شد تا به گروه مشتریان کوان، طراحی و عرضه گردد و در بازار ایران رقیب نداشته باشد. در این سال محصول S5 با گیربکس اتوماتیک و سطح امکانات بیشتر عرضه گردید که موفقیت بی سابقه ای را به همراه داشت.  علاوه بر این ها شرکت کرمان موتور در همان سال موفق شد تا با هیوندای کره جنوبی قراردادی را امضا کند که نتیجه این قرارداد تولید خودرو هایی نظیر هیوندای آی 20 و هیوندای آی 10 بود که هم اکنون نیز خودروهای دیگری از این برند خودروساز تولید می گردد. به طور کلی شرکت کرمان موتور جلب رضایت و اعتماد مشتریان را رسالت خود می داند و این هدفی است که شرکت کرمان موتور برای رسیدن به آن همواره به تولید خودروهایی با کیفیت می پردازد و تلاش دارد تا در هر شرایطی به بهبود کیفیت بپردازد. از دیگر هدف های این شرکت این است که زمینه های مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادها، توسعه روحیه کار تیمی، همدلی و مشارکت عمومی تمامی کارکنان در کلیه فعالیتهای موثر بر کیفیت را ایجاد کند. شرکت کرمان موتور هم اکنون یکی از شرکت هایی است که در بازار خودرو امکان فروش نقدی و فروش اقساطی کرمان موتور برای خودرو های این برند ایجاد گشته و بدین منظور این شرکت در بازار خودرو به خوبی شناخته می شود و به همین دلیل خودرو های این برند نظیر جک اس 5 بسیار در مرکز توجه بوده اند که شاید مونتاژ و کیفیت خوب این خودرو ها بتواند دلیلی بر موفقیت این شرکت در بازار خودرو های مونتاژی باشد.

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید کرمان موتور به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید.
  • در هنگام خرید اقساطی کرمان موتور، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.


میلاد جلیلیان

سلام قیمت و شرایط رو از کجا میتونم جویا شم؟