یکی از حرکت های مثبت کشور ما در صنعت خودروسازی تولید 206SD یا همان صندوق دار است. این پروژه به صورت مشترک بین شرکت ایران خودرو و پژو فرانسه انجام شد و نتیجه آن تولید خودروی 206 معروف با صندوق بود که به بازار های جهانی نیز راه یافت. نکته ای که در خصوص 206 وجود دارد، معروف بودن و موفقیت بیش از اندازه این خودرو در طول سالیان دراز بوده است لذا در این جا بود که احساس خلا برای این خودرو به وجود آمد پس ایران خودرو در پی تولید 206SD  که سدان 206 می باشد به پیش رفت. 206SD با توجه به ظاهر عجیب تری که در مقایسه با 206 هاچ بک داشت، مدتی طول کشید تا توانست در میان مردم برای خود جا باز کند اما به دلیل بهینه سازی های متععدی که بر روی این خودرو صورت گرفته بود و همچنین به دلیل ارتقای کیفیت ساخت بود که تقاضای برای خرید اقساطی 206SD آغاز گشت. البته وجود صندوق در عقب این خودرو و امکان استفاده از آن برای سفرهای طولانی تر نیز یکی دیگر از دلایل موفقیت این خودرو و کسب جایگاه مناسبی در کنار 206 هاچ بک بود. برای 206SD نیز به مانند 206 هاچ بک تیپ های متعددی عرضه شد که از معروف ترین و محبوب ترین آن ها تیپ V8 می باشد که به علت داشتن صندوق و حجم بار بیشتر در بین خانواده های ایرانی راه یافت و این خودرو توانست نیاز آن دسته از افرادی که خواهان سواری راحت و هندلینگ مناسب 206 به عنوان یک خودروی روزمره و خانوادگی بودند را برطرف کند. یکی از مهم ترین نکاتی که در خصوص 206SD وجود دارد ، طراح نامتعارف و یا جدید صندوق این خودرو بود که با توجه به مشاهده آن در حالت هاچ بک، انتخاب این خودرو برای افراد سخت شده بود اما پس از مدتی این مشکل به فراموشی سپرده شد. V8 در واقع بالاترین تیپ 206SD به شمار می رود که از پرفروش ترین های 206SD نیز می باشد و بیشتر افرادی که برای خرید اقساطی 206SD اقدام می کنند خواهان این تیپ از 206SD هستند. برای 206SD در تمامی مدل ها از پیشرانه TU5 استفاده شده است که این پیشرانه از محبوب ترین پیشرانه ها در ایران به شمار می رود و این پیشرانه در کنار امکانات رفاهی مناسب به خوبی توانسته مردم را به سمت این خودرو جذب کند. با توجه به تردد بیش از اندازه 206SD در خیابان ها می توان دریافت که هم اکنون بخش عمده ای از بازار خودرو را در ایران 206SD تشکیل می دهد. پیشرانه 206SD در واقع یک پیشرانه 1600 سی سی می باشد که توانایی تولید 110 اسب بخار قدرت را برای این خودرو فراهم می سازد و به عنوان یک سدان شهری کاملا مناسب است. برای 206SD انواع امکانات رفاهی عرضه شده است که از جمله آن ها می توان به سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک و کیسه های هوا اشاره کرد که البته این امکانات در کنار یک صندوق با حجم بار 400 لیتری رنگ دیگری به خود میگیرند. در 206SD شاهد کیفیت مونتاژی بلاتری می باشیم و همچنین سواری نرم تر و دینامیک بهتری نیز در خودرو به کار گرفته شده است که تمامی این شرایط سبب افزایش درخواست برای فروش اقساطی 206SD گشته است.

برای انتقال قدرت 206SD از یک گیربکس 5 سرعته دستی استفاده شده که این گیربکس تعویض نرم و قابل قبولی را به ارمغان می آورد و البته در کنار پیشرانه پر قدرت خود می تواند به عنوان یک خودروی بی نظیر شناخته شود! با توجه به قدرت پیشرانه در 206SD در سربالایی های با شیب زیاد، شما نیاز به معکوس های کمتری خواهید داشت که همین موضوه سبب شده است طرفداران این پیشرانه و این خودرو افزایش یابد. ﭘﻴﺸﺮﺍﻧﻪ TU5  ﺑﻴﺸﻴﻨﻪ ﻗﺪﺭﺕ 110 ﺍﺳــﺐﺑﺨﺎﺭﻯ ﺩﺭ 5800 ﺩﻭﺭ ﺩﺭ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﻭ ﮔﺸــﺘﺎﻭﺭ ﻗﺎﺑﻞ ﻗﺒﻮﻝ 142 ﻧﻴﻮﺗﻦﻣﺘﺮﻯ ﻛﻪﺩﺭ ﭼﻬﺎﺭ ﻫﺰﺍﺭ ﺩﻭﺭ ﺩﺭ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻣﻰ ﺷــﻮﺩ را داراست که همین موضوع سبب می گردد که شـﺘﺎﺏ ﮔﻴﺮﻯ ﺳﺮﻳﻊ ﻭ ﺗﻮﺍﻧﺎﻳﻰ ﻫﺎﻯ ﺣﺮﻛﺘﻰ بالا تری از این خودرو را در میان هم ردگان خود شاهد باشیم. از مهم ترین مزیت هایی که برای 206SD وجود دارد پایداری بالاتری این خودرو می باشد که سبب می شود چسبندگی خودرو به سطح مسیر بیشتر شود و این موضوع به علت اضافه شدن صندوق، بهبود شاسی و سیستم تعلیق خودرو در اکسل عقب مهیا گشته است. اگر شما جزو خانواده هایی هستید که به سفر های فراوانی می روید می توانید به راحتی به 206SD اطمینان کرده و به سفرهای خود بپردازید. دقت کنید که 206SD در تیپ V8 به علت داشتن امکانات رفاهی بیشتر، برای خانواده ها مناسب تر است. مصرف سوخت در خودرو ها به پارامتر های مختلفی بستگی دارد و نمی توان تنها یک عامل را در مصرف سوخت تاثیر گذار داسن. دقت کنید که در مصرف سوخت خودروی شما، شرایط مسیر، تعداد سرنشینان، نحوه راندن و .... در این خودرو تاثیرگذار است اما اگر در مجموع بخواهیم مصرف سوخت 206SD را ارزیابی کنیم باید بگوییم که این خودرو در مقایسه به سمند از مصرف سوخت کمتری بهره مند شده است. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که 206SD در مقایسه با سمند از موتور کم حجم تر و وزن کمتری بهره می برد که تمامی این ها در مصرف سوخت خودرو تاثیرگذارند. 206SD با توجه به اعلام شرکت سازنده اش، مصرف سوخت ترکیبی 6.6 لیتر در هر 100 کیلومتر را داراست که البته این میزان در جاده ها کاهش و در راه های شهری افزایش می یابد. بیشینه سرعتی که با 206SD می توانید تجربه کنید در حدود 193 کیلومتر در ساعت است و شتاب صفر تا 100 این خودرو برابر 11.4 ثانیه می باشد. با خرید اقساطی 206SD از خودرویی با ترمز های دیسکی بهره مند خواهید شد که در طول حرکت آرامش خاطر را برای شما و سرنشینان فراهم می سازد.

شرایط فروش اقساطی پژو 206 SD

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی پژو 206 SD به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی پژو 206 SD، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است


نظامی

سلام. من پراید ۹۶ دارم میخوام بفروشم و باپولش پیش پرداخت ۲۰۶sd بدم.

نظامی

سلام. من پراید ۹۶ دارم میخوام بفروشم و باپولش پیش پرداخت ۲۰۶sd بدم.