پژو ۴۰۵ با فضایی جادار ، صندوق مناسب ، ایمنی بالا،فرمان نرم وصدای کم موتور یک خودروی مناسب برای استفاده درون شهری و برون شهری به ویژه برای خانواده ها می باشد لذا تقاضا برای این خودرو بالا می باشد و در همین جهت ایران خودرو آن را در دو مدل با حجم موتور  1.8 ليتری و 1.6 ليتری تولید می کند.این خودرو هم اکنون همراه با کیسه های هوای ایمنی راننده و سرنشین جلو برای جلب نظر مشتری تولید می شود. با توجه به بالا رفتن هزینه ی بنزین،داشتن یک خودروی دوگانه سوز به شما در جهت صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند هم چنین برای خرید آن اگر از لحاظ مالی مشکل دارید نگران نباشید چرا که شرکت انصار خودرو این افتخار را دارد که با ارائه خدمات فروش اقساطی ۴۰۵ دوگانه سوز بتواند نظرات شما عزیزان را جلب کند. این خدمات به صورت فروش اینترنتی ۴۰۵ دوگانه سوز نیز امکان پذیر است.

 

 

شرایط فروش اقساطی ۴۰۵ دوگانه سوز و یا پیش فروش ۴۰۵ دوگانه سوز

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی ۴۰۵ دوگانه سوز  به صورت اقساط تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می‎باشد.
  • برای ایجاد اطمینان دوجانبه همانطور که شرکت انصار خودرو سند را به نام مشتری تحویل می‎نماید، سند به میزان بدهی شما در رهن شرکت باقی می‎ماند.
  • داشتن دسته چک.
  • برای خرید خودرو شما حتما باید مدارک شغلی خود را ارائه دهید تا شرکت مطمئن شود شما توانایی پرداخت وام یا قسط ها را دارید
  • در هنگام خرید اقساطی ۴۰۵ دوگانه سوز، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.

در ایران شرکت انصار خودرو مفتخر است تا توانسته است امکان خرید اینترنتی را از لیست خودروهای موجود درسایت به منظور فروش اقساطی خودرو هم‌چون فروش اقساطی ایران خودرو ، فروش اقساطی پارس خودرو ، فروش اقساطی کیا ، فروش اقساطی هیوندا را برای شما علاقه مندان فراهم آورده است. شما میتوانید به راحتی در بخش  محصولات فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی اقدام به خرید خودرو به صورت اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت بهره مند شوید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش اقساطی پژو 405 یا  فروش اینترنتی ۴۰۵  یا  پیش فروش ۴۰۵ دوگانه سوز میتوانید با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید. اگر قصد خرید پژو 405GLX  را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

محاسن پژو ۴۰۵

فروش اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵

فروش اقساطی پژو 206 SD

پژو ۴۰۵ و نظر متخصصانمعیری

ثبت نام پژو نوک مدادی دوگانه سوز

محمد خالدی سردشتی

نتایج بهم گزارش کنید مبلغ ۲۵پیش

دستوریان

سلام ۲۰میلیون دارم ۴۰۵صفردوگانه می خوام با۴۰میلیون چطور؟؟

GAKG

۴۰۵vbmgky sbx

محمود نوروزی

تحویل فوری رنگ آبی متالیک

کمال آین

سلام دوستان پژو ۴۰۵ میخوام ولی اقساطی ولی کم مالی دارم یعنی فعلا ۲۰میلون دارم

جوادعبدی

سلام درصورت پرداخت ۴۰ درصد پژو۴۰۵ دوگانه در۳۶ ماه مبلغ هر قسط چقدر میباشد

جوادعبدی

سلام درصورت پرداخت ۴۰ درصد پژو۴۰۵ دوگانه در۳۶ ماه مبلغ هر قسط چقدر میباشد

الهایی سحر

پژوه ۴۰۵ دوگانه سوز اقسط خاکستری تلفن ۰۹۹۰۶۳۳۵۹۸۴