اپتیما ۲۰۱۷; یک خودروی هیبریدی غیر معمول

زندگی در شهر های بزرگ هزینه های زیادی را در پی دارد که داشتن یک خودروی پر مصرف در یک شهر شلوغ مانند تهران که روزانه با ترافیک های زیادی سر و کله می زنید می توانید هزینه های شما را چند برابر کند که برای رفع این مشکل خودرو های هیبریدی به میان آمده و توانستند نظرات بسیاری را به سمت خود جذب کنند. خودروی اپتیما ۲۰۱۷ یک خودروی پرقدرت بینظیر می باشد که برقی – بنزینی بوده و توانسته نظرات بسیاری را به خود جلب کند و از ویژگی های بینظیر برای آن امکان فروش اقساطی اپتیما می باشد.

یکی از ویژگی های غیر معمول در اپتیما هیبریدی وجود گیربکس معمولی ۶ سرعته می باشد که این ویژگی در مقایسه با دیگر خودرو های هیبریدی عجیب است چرا که رقبای اپتیمای هیبریدی از گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) بهره می برند. یکی از مزایای گیربکس نصب شده بر روی اپتیما وضعیت بهتر و صدای کمتر در کابین خودرو می باشد چرا که بر خلاف سایر رقبای این خودروی هیبریدی در اپتیما ، صدای آرام، یکنواخت و آزار دهنده در هنگام شتاب گیری ناگهانی وجود ندارد.

از خصوصیات این خودروی دوست داشتنی و جالب کیا وجود نظم خاص در قرار گرفتن باتری آن در قیمت زیرین صندلی های عقب می باشد. یکی دیگر از مزیت های خوب اپتیما گنجایش بالای فضای بار در آن نسبت به رقیبان هیبریدی دیگر آن است. در کابین از مواد با کیفیت و بینظیر بهره برده شده است که باعث شیک شدن فضای داخلی آن شده است. صندلی های راحت و ارگونیمیک هم در جلو و هم در عقب از خستگی سرنشینان جلوگیری می کند و شادابی را به شما هدیه می دهد. هم چنین از خصوصیات مهم این خودرو شرایط ویژه برای فروش اقساطی اپتیما می باشد .انصار خودرو به عنوان اولین شرکت فروش اقساطی ماشینهای با شرایط ویژه مفتخر است تا خدمات خود را در فروش اقساطی خودروهای خارجی  و فروش اقساطی خودروهای داخلی به هموطنان خود ارایه کند.  اگر شما از دوست داران  خرید اقساطی اپتیما ۲۰۱۷ هستید و مایل به خرید این خودرو می باشید، پیشنهاد می کنیم که شرایط خرید اپتیما ۲۰۱۷  را از ما بپرسید! همچنین ما میتوانیم در بابت قیمت  اپتیما ۲۰۱۷ شما را راهنمایی کنیم. شما با استفاده از  شرایط فروش اقساطی اپتیما ۲۰۱۷ انصار خودرو می توانید در بودجه و تامین نیازهای خودتان با دست بازتر فعالیت کنید. برای خرید این خودروها به صورت اقساطی کافیست به نمایندگی های مربوط و یا شرکت هایی که به خوبی در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو فعال هستند مراجعه کنید و با پرداخت درصدی از قیمت ماشین به نرخ روز و قسط بندی نیاز خود را در تهیه این خودرو تامین نمایید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی اپتیما ۲۰۱۷در شرکت انصارخودرو فراهم است میتوانید برای خرید اقساطی  این خودرو با کارشناسان انصارخودرو تماس بگیرید.

 

بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیاندازید!

اپتیما ۲۰۱۷; یک خودروی هیبریدی غیر معمول

فروش اینترنتی اپتیما

فروش اقساطی پیکانتو

2 امتیاز – 55 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!