با 150 میلیون تومان چی بخریم ؟ ( فروش اقساطی تندر 90 )

خرید از بین خودروهای کارکرده بسیار مشکل است چرا که این روزها انتخاب یک خودروی درست می تواند سخت باشد . از آنجا که قیمت خودروها با توجه به بازار بسیار بالا رفته است لذا انتظار می‌رود که هر روز خودرو گران تر شود لذا خرید خودروی خوب بسیار مشکل شده است . اگر شما ۱۵۰ میلیون تومان بودجه دارید و می‌خواهد خودرویی در این رده انتخاب کنید ، باید بگویم که بهترین انتخاب شما تندر ۹۰ خواهد بود . تندر ۹۰ یا لوگان یکی از خودروهایی است که توسط شرکت دولتی رومانیایی با همکاری رنو تولید شده است و به عنوان اقتصادی ترین خودروها شناخته می‌شود.

چرا تندر ۹۰ بخریم؟

به طور کلی در بین ۱۲۰ تا ۱۶۰ میلیون تومان ماشین های صفر و کارکرده قابل خرید متنوعی وجود دارد اما از ارزشمند ترین ماشین های کارکرده که از ۹۰ میلیون تومان شروع می شود، رنو تندر ۹۰ را می توان نام برد. تندر ۹۰ بیش از ۱۰ سال است که در ایران تولید می‌شود و همواره نکات مثبت زیادی برای آن عنوان شده است . تندر ۹۰ به خاطر کیفیت بالا ، استهلاک و اقتصادی بودن استقبال بالایی را به عمل آورده است . معمولا در این رده قیمتی، افراد به مصرف سوخت و استهلاک پایین اهمیت زیادی می‌دهند . از آنجا که خودروهای با این قیمت معمولاً برای افراد متوسط جامعه و رده پایین در نظر گرفته می‌شود لذا باید به گونه‌ای باشد که هزینه زیادی برای فرد نداشته باشد و می‌تواند نیازمندی‌های یک فرد را برطرف کند . تندر نود از جمله خودروهایی است که هم می تواند در درون شهر و هم خارج از شهر به عنوان یک خودروی ایمن عمل کند .
برای خرید خودروی مناسب درون شهری، چه قدر باید هزینه کرد؟


جالب است بدانید که شما می‌توانید با قیمت‌های پایین‌تر از ۱۰۰ میلیون تومان ، تندر ۹۰ کارکرده را پیدا کنید . باید بگویم که در هنگامی که برای خرید خودرو کارکرده عمل می‌کنید ، باید همواره از کارشناسان کمک بگیرید تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید . تندر ۹۰ به طور کلی بر مبنای اقتصادی بودن ساخته شده است و این هدف را به خوبی به انجام می رساند چرا که تندر ۹۰ یکی از کم مصرف ترین و کم استهلاک ترین ماشین هایی است که با انجام سرویس های دوره ای می تواند به مانند روز اول برای شما خدمت رسانی کنند و در این رنج قیمتی تندر ۹۰ از پر شتاب ترین ماشین ها به شمار می‌رود . البته که باید بگویم پیشرانه به کار گرفته شده برای این خودرو بسیار خوب است و می‌تواند به طور کامل نیازهای شما را برطرف کند . قابلیت مانور پذیری و سواری خوبی که برای خودرو نیز در نظر گرفته شده از دیگر ویژگی‌های آن است که خودرو را برای خانواده و حتی جوانان مناسب می کند .

سفر با تندر ۹۰

البته شما اگر قصد سفر داشته باشید می توانید با تندر ۹۰ با خیال راحت به سفر خود بروید باید بگویم که اگر چه تندر ۹۰ به عنوان بهترین خودرو معرفی می شود اما همواره نیاز مندی های شما را برطرف می‌کند . تنها مشکلی که این خودرو دارد ، صندلی‌های نیمکت شکل آن است که می‌تواند در سفرهای طولانی سرنشینان را خسته کند اما در مقایسه با رقیبان که برای رنو تندر ۹۰ وجود دارد باید بگویم که نمونه‌های کارکردهای آن بهتر از دیگر خودروها می‌تواند پاسخگوی نیاز های شما باشد . لذا اگر قصد خرید خودرو دارید باید بگویم می توانید از نمونه های کار کرده تندر ۹۰ استفاده کنید و البته شرایط فروش اقساطی رنو تندر ۹۰ نیز برای دوستداران آن فراهم شده است . اگر نیاز به خرید اقساطی رنو تندر ۹۰ داشته باشید ، انصار خودرو شرکتی است که برای شما بهترین خدمات را در نظر گرفته تا بتوانید به خودروی مورد علاقه و ایمن خود را تهیه کرد . لازم به ذکر است که شرکت انصار خودرو ، خودروهای شما را در کمتر از یک ساعت تحویل می‌دهد و شما می توانید بدون هیچ گونه ضامنی از این شرکت وام بگیرید . در ادامه باید بگویم اگر سوالی برای شما در خصوص شرایط فروش اقساطی خودرو باقی مانده است می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنید .


رنو تندر ۹۰ به طور کلی پارامترهای یک ماشین اقتصادی را در خود گنجانده است اما ویژگی هایی که در این خودرو وجود دارد آن است که طراحی آن مورد پسند هر فردی نیست و ممکن است با نگاه کردن به خودرو به خود بگویید که طراحی آن بسیار قدیمی است البته این حرف بسیار درست است و می‌تواند سبب شود تا شما را از خرید این خودرو پشیمان کند اما اگر به دنبال یک خودروی اقتصادی باشید ، بهترین پیشنهاد در این رده همین خودر  است که بازار خرید و فروش خوبی را هم برای آن عنوان کردند . نکات برجسته که برای رنو تندر ۹۰ وجود دارد و ارزش خرید آن را بالا می‌برند استهلاک کم این خودرو و موتور حرفه‌ای آن است و تندر ۹۰ جزو محدود ماشین های تولید شده در ایران است که همان روزی که قدم به تولید در کارخانه گذاشت با کمترین افت کیفیت مواجه شد و از این نظر رنو تندر ۹۰ ماشین قابل تحسینی به شمار می‌رود . از طرف دیگر این موضوع نشان‌دهنده سیاست‌های صحیح در تولید این خودرو به شمار می‌رود . در پایان باید گفت برای بودجه ۱۲۰ تا ۱۶۰ میلیون تومان در نمونه دست دوم انتخاب‌های زیادی پیش رو دارید اما به طور خلاصه رنو تندر ۹۰ کارکرده به دلایلی مانند بازار خرید و فروش خوب ، استهلاک کم و کیفیت بالا بهترین گزینه به شمار می رود .

4 امتیاز – 64 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!