بدون نگرانی از افت قیمت،سراتو بخرید!

خودروی سراتو یکی از جذاب ترین خودرو های کیا می باشد که شما شاهد کیفیت ایده آل در این خودرو بوده اید. این نمونه چه در حالت سدان و چه در حالت کوپه توانسته طرفداران زیادی را جذب کند که همین نشان دهنده ی کیفیت بالای سراتو می باشد. چندی است یعنی تقریبا از اواخر سال ۱۳۹۵ شاهد تولید سراتو توسط سایپا بوده ایم که شرایط ویژه ای نیز برای فروش اقساطی سراتو تعیین شده بود. برای این نمونه که به آن نسخه آپشنال سراتو می گویند،قیمتی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان تعین شده بود که با وجود عدم توقع، این خودرو به خوبی به فروش رفت و موفقیت خوبی را در زمینه فروش اقساطی سراتو شاهد بوده ایم که همه این ها به خاطر بحث کیفی سراتو و در کنار آن یک پیشرانه پرقدرت ۲ لیتری می باشد.

در بازار خرید و فروش سراتو تقریبا می توان گفت که دست دلالان کوتاه است و بهترین شرایط را برای فروش سراتو تنها برخی از شرکت ها و همچنین کمپانی خودرو سازی سایپا ارائه می دهد که این شرایط برای فروش اقساطی سراتو نیز صدق می کند. برای خودروی سایپا آپشنال در نسخه فول آن شاهد امکانات و تجهیزات رفاهی فراوانی می باشیم که از نمونه آن ها می توان به روشن شدن خودکار چراغ‌ها،کروز کنترل،تودوزی چرم،مانیتور بیزینس،رادار نقطه‌کور،کیسه‌هوا جانبی،تهویه هوای اتوماتیک،۲ عدد گرم‌کن صندلی،۲ عدد سردکن صندلی،سنسور پارک جلو و عقب،نمایشگر لمسی،شیفتر دنده، ESP،سه‌حالت رانندگی،استارت دکمه‌ای،سانروف،سیستم تهویه اتوماتیک، سنسور نور، دنده پشت فرمان، سنسور و دوربین عقب اشاره کرد که همین تجهیزات رفاهی نشان دهنده ی ایمنی خوب این خودرو می باشد که می تواند به راحتی آسایش و آرامش خاطر را برای شما فراهم کند.

همین مسائل سبب شده است که در کنار محبوبیت و معروفیت خودروی بی نظیر سراتو و با وجود تعداد بالای این خودرو به علت شرایط مناسب فروش اقساطی سراتو ، به هیچ عنوان شاهد سود نا متعارفی برای آن در بازار آزاد نیستیم که همین سبب شده است بسیاری از دلالان از فکر خرید و فروش این خودرو بیرون بیایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی سراتو با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین در خصوص  شرایط فروش اقساطی سراتو و  آگاهی پیش فروش اقساطی سراتو   و فروش اینترنتی سراتو کوپه میتوانید با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید. اگر قصد خرید اقساطی سراتو کوپه را دارید ما میتوانیم در مورد فروش اینترنتی یا پیش فروش النترا و حتی قیمت سراتو و  قیمت سراتو کوپه شما را راهنمایی کنیم!

 

بدنیست ببینید!

بدون نگرانی از افت قیمت،سراتو بخرید!

بررسی خودروی سراتو ۲۰۱۷

فروش اقساطی سراتو کوپه

 

3 امتیاز – 52 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!