بررسی برلیانس جدید

کمپانی خودروسازی برلیانس از طریق ارائه خودرو های خود در بازار آمریکا توانست رونق خوبی را به بازار خود ببخشد و هم اکنون با ارائه این خودرو ها در اراوپا و آمریکا به خوبی توانسته رشد کند و شاهد ۳ نمونه از خودرو های آن در ایران می باشیم که دو نمونه ی قبلی آن در با نام ها برلیانس H330 و برلیانس H320 در خیابان ها جولان می دهند و به تازگی شاهد رونمایی از نمونه ی کراس اوور H320 با نام C3 می باشیم. درایران امکان فروش اقساطی برلیانس در تمامی نمونه ها فراهم شده است تا همه بتوانند از امکانات این خودرو ها بهره ببرند.

در خودروی C3 همان پیشرانه معروف خودرو های برلیانس به کار گرفته شده است یعنی یک موتور با حجم ۱.۵ لیتر و با توانایی ارائه قدرت ۱۰۳ اسب بخار. در این نمونه از یک گیربکس اتوماتیک ۴ سرعته نیز بهره برده شده است و سواری با آن دقیقا همان حس سواری با یک برلیانس h320 را به شما منتقل می کند. اما این خودرو به دلیل داشتن یک پیشرانه نه چندان قدرتمند توانایی ارائه شتاب کافی را ندارد و در نتیجه سبب می شود که در سبقت گیری ها کمی شما را اذیت کند. ترمز های آن از سیستم دیسکی با قابلیت خنک شونده بهره می برند که برای همگی آن ها سیستم ضدقفل ABS و EBD در نظر گرفته شده است. برلیانس C3 دارای فرمان نرمی می باشد که از همان سیستم فرمان مک فرسون بهره می برد. فضای کابین دقیقا به مانند H320 می باشد و هیچ تغییر جزئی در آن مشاهده نمی شود. از امکانات رفاهی به کار گرفته شده در این خودرو می توان به سانروف، ستون فرمان قابل تنظیم، گیربکس اتوماتیک با قابلیت تیپترونیک، شیشه ها و آینه های برقی، استارت بدون کلید، سیستم تهویه برقی، سیستم صوتی و تصویری با قابلیت اجرای GPS، غربیلک فرمان چرمی، ترمز ABS و EBD، کامپیوتر سفر و… اشاره کرد.

در حال حاضر انصار خودرو، فروش اقساطی برلیانس H330 را عرضه می نماید. جهت کسب اطلاعات در خصوص فروش اقساطی برلیانس H330 و شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 و شرایط فروش اینترنتی برلیانس H330 یا   پیش فروش اقساطی برلیانس H330 میتوانید با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید. اگر قصد خرید اقساطی برلیانس H330 را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

نظرات دارندگان برلیانس H330 اتوماتیک

نظرات مردمی درباره ی برلیانس H320

نگاهی به کمپانی برلیانس (قسمت دوم)

3 امتیاز – 61 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!