بررسی خودروی سراتو ۲۰۱۷

خودروی سراتو یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین خودرو های خودرو سازی کیا می باشد که از همان ابتدی تولید نظرات زیادی را به سمت خود جلب کرده است. نسل چهارم این خودرو با ظاهری جذاب و جوان‌پسند در سال 2016 وارد بازار شد و همانند 3 نسل قبلی‌اش توانست در مقایسه با رقبای خود، به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کند و در تمامی مدل های آن به موفقیت برسد.هم اکنون نیز مدل ۲۰۱۷ آن با طراحی زیبا و افزایش امکانات عرضه شده است و همچنان طرفدار های زیادی را دارد.شما می توانید هم اکنون از طریق شرکت های لیزینگ خودرو از تجربه خرید اقساطی سراتو لذت ببرید.

سراتو ۲۰۱۷ دارای موتوری با حجم ۱۹۹۹cc می باشد که توانایی تولید قدرتی برابر 150 اسب بخار را دارد و این موتور از یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک بهره می برد.این خودرو دارای بالا ترین سطح استاندارد آلایندگی می باشد که همان یورو ۵ می باشد.این خودرو دارای ۶ کیسه هوا می باشد و همین طور این خودرو از نیروی کمکی الکتریکی در سیستم تعلیق بهره می گیرد. طراحی داخلی این خودرو و همینطور متریال های استفاده شده در کابین آن دارای بالاترین کیفیت و ارگونومی افزایش یافته و همین طور از لحاظ نرمی و رانندگی در این نسل جدید شاهد تغییرات زیادی می باشیم که توانسته به خوبی نظر مردم را جلب کند. همین طور سرنشینان عقبی این خودرو دارای فضای کافی برای نشستن می باشد. پوشش داخلی آن نیز تلفیقی از چرم و پارچه می باشد.

از لحاظ امکانات رفاهی و آپشن نیز سراتو ۲۰۱۷ کامل و مجهز است و دارای مواردی نظیر روشن شدن خودکار چراغ‌ها،کروز کنترل،تودوزی چرم،مانیتور بیزینس،رادار نقطه‌کور،کیسه‌هوا جانبی،سردکن صندلی،تهویه هوای اتوماتیک،۲ عدد گرم‌کن صندلی،۲ عدد سردکن صندلی،سنسور پارک جلو و عقب،نمایشگر لمسی،شیفتر دنده، ESP،سه‌حالت رانندگی،استارت دکمه‌ای می باشد که می تواند برای شما و خانواده شما راحتی را به ارمغان بیاورید.

انصار خودرو به عنوان اولین شرکت فروش اقساطی ماشینهای با شرایط ویژه مفتخر است تا خدمات خود را در فروش اقساطی خودروهای خارجی  و فروش اقساطی خودروهای داخلی به هموطنان خود ارایه کند. هم اکنون نیز مدل سراتو  ۲۰۱۷ آن با طراحی زیبا و افزایش امکانات عرضه شده است و همچنان طرفدار های زیادی را دارد. سراتو به علت دارا بودن طراحی بی نظیر متقاضیان زیادی را دارا می باشد به نحوی که امکان فروش اقساطی سراتو برای دوست داران آن فراهم شده است. هم چنین بازار دست دوم سراتو از افت قیمت بسیار کمی برخوردار می باشد که حتی با وجود کمبود بودجه هستند کسانی که برای خرید اقساطی سراتو اقدام می کنند. لذا شرکت انصار خودرو نیز در جهت حفظ رضایت مشتریان خود امکان فروش اقساطی سراتو را فراهم کرده است.

بدنیست ببینید!

بدون نگرانی از افت قیمت،سراتو بخرید!

بررسی خودروی سراتو ۲۰۱۷

فروش اقساطی سراتو کوپه

 

4 امتیاز – 59 نقد
ارسال شده در تاریخ:

حمید مرندی

برای خرید فوری سراتو کوپه 2016 یا 2017 به کدام نمایندگی مراجعه کنم؟