تست ساندرو استپ وی

بسیاری معتقد هستند که ساندرو استپ وی هیچ تغییری نسبت به نسل قبلی خود نداشته است اما واقعیت این می باشد که چندین تغییر جزئی در این خودرو اتفاق افتاده است که در عملکرد کلی آن تاثیرگذار است.لذا در این مقاله به دنبال این تغییرات جزئی می رویم تا اگر شما یکی از مشتریان فروش اقساطی ساندرو استپ وی می باشید از عملکرد این خودرو آگاه شوید.

در نمونه اتوماتیک ساندرو استپ وی هیچ تغییری وجود ندارد چرل که موتور همان موتور است و گیربکس هم یک گیربکس ۴ سرعته تیپ ترونیک اتوماتیک می باشد که همین نمونه را در ساندرو ساده نیز مشاهده کرده ایم اما در نمونه دنده ای شاهد یک تغییرات جزئی می باشیم که همه آن مربوط به جعبه دنده می باشد چرا که در نمونه ساندرو استپ وی شاهد یک گیربکس بهبود یافته هستیم. در این خودرو یک بروزرسانی جزئی و نرم افزاری اتفاق افتاده است که سبب شده مصرف سوخت این خودرو کم تر بشود. ساندرو استپ وی با ارتفاع ۱۷۰ میلی متر از سطح زمین تقریبا ۵ سانتی متر از ساندرو معمولی بلندتر می باشد که سبب می شود در پیچ ها و فرمان دادن ها،شاهد حرکات عرضی بیشتر باشیم. در رانندگی با این خودرو سعنی ساندرو استپ وی شما می توانید تا حدودی این ارتفاع را احساس کنید. یکی از تمایز هایی که در نمونه اتومات نسبت به نمونه دنده ای وجود دارد امکان تنظیم ستون فرمان می باشد. در این خودرو حتی با وجود ۴ سرنشین شاهد عملکرد و کشش خوبی خواهید بود و همچنین در نمونه اتوماتیک ساندرو استپ وی دنده دهی نرم و مثبتی  وجود دارد که حس خوبی را در رانندگی به شما منتقل می کند. در نمونه دنده ای نیز به علت بهبود یافتن گیربکس شما به راحتی می توانید معکوس بکشید و با قدرت در پیچ ها ظاهر شوید.

در ایران شرکت انصار خودرو مفتخر است تا توانسته است امکان خرید اینترنتی را از لیست خودروهای موجود درسایت به منظور فروش اقساطی خودرو هم‌چون فروش اقساطی ایران خودرو ، فروش اقساطی پارس خودرو ، فروش اقساطی کیا ، فروش اقساطی هیوندا را برای شما علاقه مندان فراهم آورده است. شما میتوانید به راحتی در بخش  محصولات فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی اقدام به خرید خودرو به صورت اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت بهره مند شوید.اگر قصد خرید اقساطی رنو ساندرو را دارید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش اقساطی رنو ساندرو با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید.  بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

رانندگی با ساندرو استپ وی

مقایسه ساندرو هاچبک با ساندرو استپ وی

معایب رنو ساندرو

2 امتیاز – 53 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!