تفاوت ظاهری مدل های متفاوت پژو پارس

از زمان عرضه پژو پارس این خودرو به عنوان یک خودروی لوکس شناخته می شد و هم اکنون نیز طرفداران زیادی را به دنبال دارد که هم اکنون دارا دو نسخه ۱۶ سوپاپه و یک نسخه معمولی می باشد که در این جا می خواهیم به تفاوت های این دو بپردازیم تا در صورتی که قصد خرید این خودرو ها را داشتید اطلاعات کافی از آن ها داشته باشید. امکان فروش اقساطی پژو پارس نیز برای هر مدل آن نیز ارائه شده است. همچنین در سال های اخیر شاهد عرضه این خودرو با موتور معروف TU5 بوده ایم که این برای کسانی که به دنبال یک خودروی کم مصرف می باشند مناسب است. هم چنین امکانات فراوانی به این خودرو ها افزوده شده است که از کار آمد ترین آن ها آپشن های ویژه و جدید در سیستم صوتی و یا حتی دکمه های بر روی فرمان می باشد که کار با پژو پارس را راحت تر کرده است.

این دو نسخه از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی ندارند اما اگر از قسمت پشت این خودرو و از ناحیه کمی پایین تر به این اتوموبیل نگاه نماییم و با دقت به ناحیه درونی چرخ های پشت نظری بیافکنیم میتوانیم شلنگ ترمز هیدرولیک هر طرف که بصورت خمیده و آویزان از اکسل به سمت قسمت زیرین پیستون ترمز دیسکی همان طرف را ببینیم .اما در اتوموبیل پژو پارس معمولی مانند پژو ۴۰۵ به جای این شلنگ یک لوله نازک وجود دارد که بطور مستقیم و از بالا وارد محفظهٔ ترمز کاسه‌ای می‌شود که در نگاه به پشت خودرو نمایی ندارد. این سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای تفکیک پارس ۱۶ سوپاپ از پارس معمولی بدون نیاز به بازکردن درب موتور است. در نمونه ۱۶ سوپاپه پژو پارس شاهد یک شتاب موثر بهبود یافته میباشیم که به خاطر موتور L4 در آن به وجود آمده است.

همچنین اگر قصد خرید پژو پارس را دارید توصیه میکنیم نگاهی به مقالات نگهداری مناسب از خودروی پژو پارس و تفاوت ظاهری مدل های متفاوت پژو پارس و  نظرات دارندگان خودروی پژو پارس TU5 و چرا پژو پارس ؟  بیاندازید!

 

 اگر تمایل به خرید پژو پارس دارید   شرکت انصار از جمله شرکتهای بزرگ فروش اقساطی خودرو در ایران است که تا توانسته است امکان خرید اینترنتی را از لیست خودروهای موجود درسایت به منظور فروش اقساطی خودرو هم‌چون فروش اقساطی ایران خودرو ، فروش اقساطی پارس خودرو ، فروش اقساطی کیا ، فروش اقساطی هیوندا را برای شما علاقه مندان فراهم آورده است. شما میتوانید به راحتی در بخش  محصولات فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی اقدام به خرید خودرو به صورت اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت بهره مند شوید.

4 امتیاز – 61 نقد
ارسال شده در تاریخ:

حبیب محمودی

با سلام و ادب و احترام و خسته نباشید....شرایط خرید دنا پلاس رو میخواستم بدونم ؟قیمت نهایی چنده؟