تویوتاراوفور جدید با مدل TRD!(فروش اقساطی تویوتا راوفور)

تویوتا قول های بسیاری برای سال 2019 داده است که همچنان به این قول ها پایدار و پایبند بوده چرا که به آرامی در حال معرفی نسخه‌های پرفورمنس اکثر محصولات خود است. در معرفی نسخه های متفاوت از تویوتا، در ابتدا شاهد معرفی نسخه TRD از پریوس بودیم و هم اکنون نیز نوبت به کراس اوور محبوب یعنی راو فور رسیده است! راوفور از خودروهایی است که در ایران طرفداران بسیاری را داراست که بسیاری نیز برای خرید اقساطی راوفور اقدام کرده اند! برای راوفور در سال 2019، چهار نسخه متفاوت و متمرکز بر روی جاده و هم چنین آفرود سبک، معرفی شده است که می تواند تمامی رده از مردم را برای خرید اقساطی راوفور تشویق کند.

مدل های TRD از راوفور به عنوان هیولای خیابان و زمین شناخته می شود چرا که این خودرو بیشتر از بهبود های بصری برخوردار است واین امر امکان شخصی سازی خودرو ها را به تمامی مالکان می دهد. تمرکز اصلی مدل TRD راوفور بر روی بدنه این خودرو است که در این حالت شاهد ظاهری لوکس برای تویوتا راو 4 هستیم که در واقع آن را به کراس اوور کوچک لکسس تبدیل می‌کند. هیولای زمین باعث ایجاد ظاهری گیرا و آفرود برای راو 4 می‌شود. پانل‌های جدید ظاهری با ابهت را به ارمغان آورده‌اند که تقریباً می‌توان آن را نسخه‌ی مینیاتوری  TRD Pro 4Runner دانست. یکی دیگر از جذابیت هایی که وجود دارد این است که هر دوی خودرو هایی که با مافلرهای مخصوص TRD عرضه می گردند، پرفورمنس بهتری نسبت به خودرو هایی با مدل های ساده تر ندارند و تنها صدای تولیدی در آن ها ارتقا داده شده است.

راوفور در نسخه های دیگری نیز معرفی و تولید شده است. در بخش مودلیستا ی تویوتا که بیشتر تمرکز بر روی ارتقای بصری و ظاهری محصولات این برند است، یک جفت راوفور سفارشی را نیز ارائه می کند که کیت بدنه‌ی آفرود این شرکت کمی ساده‌تر از نسخه‌ی TRD بوده و بیشتر محصولات این شرکت را لوکس می کند. البته کیت آفرود مودلیستا که JAOS نام گرفته با ابهت‌تر از TRD  است. از جمله ویژگی جالب و دوست داشتنی در این کیت، کیت محافظ نمای جلوی است که در بالای سپر قرار می گیرد وهمانطور که از رنگ بدنه ی خودرو محافظت به طور کامل را انجام می دهد، دارای مه شکن های LED می باشد. جالب است بدانید که امکان ورود این خودرو به بازار آمریکا بسیار کم است اما شاید بتوان هر کدام از قطعات این کیت را به صورت جداگانه در نمایندگی های سفارشی دهید!

4 امتیاز – 60 نقد
ارسال شده در تاریخ:

غلامرضاصادقى

با عرض سلام و خسته نباشىد خدمت شما شرايط فروش رافور ومشخصات نمايندگى فروش برايم ارسال كنيد ممنون ميشم