خرید سهام جک توسط فولکس واگن!( فروش اقساطی جک )

جک یکی از شرکت های معروف خودروسازی چینی به شمار می رود که در صنعت خودروسازی، این روز ها پیشرفت قابل توجهی داشته است به نحوی که این روز ها شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی جک در ایران نیز فراهم شده است. شرکت خودروسازی جک موتورز در ایران خودروی سدان جک j5 و کراس اوور جک اس 5 و جک اس 3 را داراست. گروه فولکس واگن، خودروسازی اروپایی به شمار می رود که این روزها با توجه به اخبار به دنبال خرید اعظم سهام شرکت چینی جک موتورز است. فولکس واگن برای پیشبرد این برنامه خود از گلدمن ساکس کمک گرفته است.

دولت چین تصمیم گرفته است که به خودروسازان خارجی امکان کنترل سهام جوینت ونچرهای مشترک با خودروسازان چینی را بدهد لذا به این دلیل بسیاری از شرکت ها به دنبال استفاده از این فرصت جدید هستند. گروه فولکس واگن از بزرگ ترین خودروساز های خارجی در کشور چین است که به دنبال خرید سهام قابل توجهی از شرکت جک موتور می باشد و این برنامه فعلا در مراحل اولیه خود قرار دارد.

فولکس واگن با توجه به اقدامات اخیر خود اعلام کرده است که در حال حاضر، به دقت به دنبال بررسی اقدامات لازم برای گسترش تجارت خود و همکاری با شرکای جوینت ونچری هستند. در این راستا، فولکس واگن به دنبال گزینه های ممکن، به همره تمامی سهامدارن است تا به موفقیت طولانی مدت در چین برسد. فولکس واگن در چندین دهه است که در چین حضور داشته است و فروشی که سال پیش فولکس واگن در چین و هنگ کنگ تجربه کرده ،در حدود 4.21 میلیون دستگاه بوده است. در حال حاضر، این خودروساز بزرگ آلمانی، سه جوینت ونچر بزرگ را به راه انداخته است که شامل جک، گروه فاو و سایک موتور می باشد. جونت ونچر فولکس واگن با جک موتورز در سال 2018 بود که تاسیس شد و هدف آن، توسعه ی خودروهای سواری الکتریکیست. اگر برنامه هایی که این دو شرکت با هم داشته اند، به خوبی پیش برود، فولکس بخش اعظم تولید خودروی الکتریکی خود را در چین آغاز خواهد کرد. ب ام و پیش از آن با به دست گرفتن کنترل جوینت ونچر اصلی خود در چین یعنی برلیانس توافق کرده و دایملر نیز در حال گفت ‌و گو برای افزایش سهام خود در جوینت ونچر بایک موتورز است  برای خرید اقساطی جک و یا اطلاع از شرایط فروش اقساطی جک با شماره تماس های انصارخودرو، تماس حاصل فرمایید و یا به وبسایت ما و بخش فروش اقساطی جک مراجعه کنید..

2 امتیاز – 61 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!