ساندرو و فروش اقساطی آن با شرایط ویژه در ایران

آمار فروش خودروهای جدید تایید می کند که رنو  ساندرو  یک اتومبیل محبوب بوده است که مورد علاقه قشرهای متفاوت جامعه به علت عملکرد و کیفیت عالی آن قرار گرفته است . این خودرو با توجه به کیفیت خوب در تناسب با بودجه یک خوردو مقرون به صرفه است.

ویژگی های خوب این خودرو منجر شد تا از نظر بودجه و کیفیت در سال 2015/16 جوایز مصرف کننده Cars.co.za را دریافت کند .  ساندرو استپ وی موفقیت بزرگی در محدوده رنج قیمت خود  بوده است .

استپ وی  در مقایسه با رنو ساندرو تغییرات خوبی را  از نظر کیفیت و هم ظاهری داشته است که میتوان به تغییرات چراغ ها و رعایت برخی از استانداردهای  ارگونومیک و سوئیچ پنجره جلویی اشاره نمود. علاوه بر این، این خودرو محبوب دارای یک سیستم اطلاعاتی جدید با ناوبری ماهواره ای است که از  رنو داستر و Kwid الگو گرفته شده  است. تفاوتهای تخصصی ساندرو با ساندرو استپ وی   را میتوانید در ادامه با کلیک بر روی لینک مقاله بخوانید.

با توجه به پیشنه خوب این خودرو باید گفت این خودرو یک خودرو جدید در دنیا نیست . هرچند در سالهای اخیر در تولید از نظر کیفیت و آپشن توسعه داده شده است. این درحالی است که در ایران رنو ساندرو مدت زیادی نیست که وارد بازار شده است . این خودرو توسط شرکت پارس خودرو و در دو مدل دستی و اتوماتیک عرضه می‌شود. رشد قیمت رنو ساندرو استپ وی در سال جدید در بازار و استقبال از خرید آن نشان دهنده جایگاه خوب این خودرو در بین ایرانیان است. در این میان انصار خودرو در راستای حمایت از خریدانی که تمایل به خرید این خودرو دارند و ممکن است از نظر شرایط نقدی پرداخت با مشکلاتی روبرو باشند اقدام  پیش فروش اقساطی رنو ساندرو استپ وی نموده است .

انصار خودرو به عنوان اولین شرکت فروش اقساطی ماشینهای با شرایط ویژه مفتخر است تا خدمات خود را در فروش اقساطی خودروهای خارجی  و فروش اقساطی خودروهای داخلی به هموطنان خود ارایه کند. اگر قصد خرید این خودرو بینظیر را دارید !!   توصیه انصار خودرو به شما این است که قبل از خرید رنو ساندرو نگاهی هرچند گذرا به مقالات  زیر بیندازید:

نقاط ضعف  و قوت رنو ساندرو

فروش رنو ساندرو استپ وی

پیش فروش اقساطی رنو ساندرو

شرایط فروش اقساطی رنو ساندرو 

4 امتیاز – 62 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!