لوگان 2021 یا همان تندر 90 !! ( فروش اقساطی تندر 90 )

در ایران در رنج خودروهای ارزان قیمت و یا با قیمت متوسط تعداد زیادی خودرو را مشاهده نمی‌کنیم و همین امر سبب شده است تا افراد به تعدادی از خودروهای یکسان مراجعه کنند . از جمله این خودرو می‌توان به تندر ۹۰ یا همان ال نود اشاره کرد . این خودرو از خودروهایی است که استهلاک کمی دارد و با توجه به قدرت کافی پیشرانه برای استفاده های درون شهری و برون شهری مناسب است. به همین دلیل افرادی که به دنبال یک خودرو با قیمت مناسب تر می گردند، معمولاً به سمت تندر ۹۰ رو می‌آورند که باید بگوییم برای تندر ۹۰ اشکالاتی نیز وجود دارد که از جمله آنها سواری نه چندان راحت آن است و نبود آپشن های رفاهی در آن موج می زند . هم اکنون که در ایران تندر ۹۰ در مدل قدیمی خود عرضه می شود ، در جهان مدل جدیدی از تندر ۹۰ معرفی شد و طرفداران زیادی را به دنبال داشت . البته باید بگویم که مدل جدید معرفی شده در واقع برادر تندر ۹۰ یا همان ساندرو می باشد .

لوگان جدید برای سال 2021

همانطور که می‌دانیم تندر ۹۰ از برند رنو است و رنو با همکاری داچیای رومانیایی موفق به ساخت یک خودروی ارزان‌قیمت شده است که آن را با نام تندر ۹۰ عرضه می کند . 
هم‌اکنون تصاویر احتمالی از رنو لوگان ۲۰۲۱ منتشر شده است . تصاویر منتشر شده از این رندر ها نشان می دهد که شرکت داچیا به همراه رنو قصد دارد تا لوگان خود را به عنوان پرفروش‌ترین خودروی اقتصادی تبدیل کند . به طور کلی رنو سعی در آن دارد تا در بازار خودرو های اقتصادی دستی داشته باشد و بتواند بهتر از دیگر برند ها عمل کند. البته که ساخت خودروی ارزان قیمت آن گونه که یک خودروی حرفه‌ای با آپشن ها و سرگرمی‌ها ، هیجان را به دنبال دارد که چه برای تولید کننده و چه برای مصرف کننده هیجان انگیز نخواهد بود و به همین دلیل رنو همواره محصول دوگانه خود را تغییر نداده است و نسل اول این خودرو اقتصادی ۸ سال و نسل فعلی آن از سال ۲۰۱۲ بر روی خط تولید بودند . 

تندر 90

پیشتر از این اخباری در خصوص معرفی نسل سوم لوگان به گوش می‌رسید در ایران بسیاری از ما لوگان را با همان نام تندر ۹۰ می‌شناسیم تندر ۹۰ در ایران توسط شرکت پارس خودرو و ایران خودرو مونتاژ می شد اما هم اکنون تنها شرکت پارس خودرو این خودرو را تولید می‌کند و شرایط فروش اقساطی تندر ۹۰ برای دوستداران آن فراهم شده است . 
تا امروز تنها شاعر یک نمونه پیش تولید و در حالت از نسل جدید لوگان بوده ایم و به همین دلیل بسیار بعید به نظر می رسد که در ماه‌های آتی نمونه جدید از این خود را مشاهده کنیم اما به هر حال معرفی این سبک از خود را می تواند خبری خوش برای افرادی باشد که به دنبال خودروهای اقتصادی هستند . 

نسل جدید لوگان

به نظر می‌رسد نمایشگاه بین المللی خودرو پاریس ۲۰۲۰ ،  اکتبر سال جاری آغاز خواهد شد که بهترین زمان برای معرفی نسل سوم لوگان است اما اگر این حدس درست باشد و به وقوع بپیوندد احتمال دارد تا روز نمایشگاه تصاویر جاسوسی متعددی از این خودرو عرضه شود که روز به روز از استتار بخش‌های مختلف آن می کاهد . با وجود آن که صرفاً تا به امروز تصاویر جاسوسی از یک نسخه لوگان جدید را با استار زیادی دهیم اما می توان با اطمینان گفت که این خودرو از طراحی متفاوتی نسبت به نسل جدید خود برخوردار شده است . این طراحی متفاوت می تواند به لوگان کمک کند تا فروش بهتری را رقم زند چرا که این روزها مردم به چهره خودروها توجه بیشتری نشان می‌دهند و البته که وجود آپشن ها نیز یکی از اصلی‌ترین دلایل است که برخی از افراد را از خرید خودروها دور میکند . 


البته در حالت کلی باید بزنید که طراحی متفاوت تر در لوگان تنها در یک یا دو عنصر بدنه اتفاق خواهد افتاد . با وجود رندر های عرضه شده از لوگان اظهارنظر و پیش‌بینی درباره طراحی احتمالی نمای جلو ، کار بسیار سختی است اما رندرهای از این خودرو منتشر شده که توسط وبسایت روسیه کلزا طراحی شده است . این وب سایت سابقه زیادی در خلق تصاویر و نظریه خودروها دارد که سعی در ترسیم طراحی احتمالی خودرو در هر سه نمای جلو ، عقب و کناری کرده است . تصاویر ارائه شده به صورت رندری به خوبی به ما جزئیات و ظرافت طراحی را نشان می‌دهد و چراغ‌ها با توجه به این طراحی‌ها می‌توان متوجه شد که چراغ های عقب کوچکتر از قبل صورت گرفته است و تا محدوده درب صندوق عقب کشیده می شود . 

به احتمال زیاد لوگان جدید با تندر ۹۰ در یک پلتفرم قرار دارند و همین دلیل در حالت کلی می توان آن دو را به مانند هم دانست اما جزئیات طراحی در لوگان بسیار خاص تر است . تصور ما درباره طراحی داخل لوگان نیز درست مانند دیگر برندها ست و انتظار می‌رود که این خودرو از طراحی بروزتری نسبت به قبل بهره مند شده باشد . احتمال استفاده زیاد داشبورد و کنسول نسخه پیش روید عملاً امکان اظهارنظر در خصوص خودرو را از ما گرفته است اما در حالت کلی کابینه لوگان می‌تواند جذاب تر از قبل واقع شده و بهترین نمونه از خودرو باشد پیش بینی های زیادی در خصوص پیشرانه‌های عرضه شده برای همگان وجود دارد اما باید بدانید که علاوه بر پیشرانه های بنزینی و دیزلی معمول احتمال دارد پیشران هیبریدی مشترک با رنو کولیوس نیز برای این خودرو ارائه شود این پیشرانه توان تولیدی ۱۳۸ اسب بخار قدرت را دارد معمولاً پیشرانه های هیبریدی در کشورهای اروپایی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و عرضه یک خودروی هیبریدی با قیمت مناسب می‌تواند خبری خوب برای اروپاییان باشد .

3 امتیاز – 65 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!