معایب و نقاط ضعف خودروی برلیانس H330

خودروی برلیانس H330 به علت این که تولید یکی از شرکت های چینی بوده و از آن جا که خودرو های چینی موجود در ایران از کیفیت مطلوبی بهره نمی برند لذا بسیاری از افراد برای خرید این خودرو تردید می کنند اما هستند کسانی که برای خرید آن از طریق فروش اقساطی برلیانس H330 نیز اقدام می کنند و این مورد نشانگر این موضوع می باشد که برلیانس نقاط قوت قابل توجهی را دارا می باشد که بسیاری از افراد به هر نحوی که شده می خواهند این خودرو را برای خودشان داشته باشند و لذت رانندگی با آن را تجربه کنند.

برلیانس H330  با این رده قیمتی حتی دارای یک قفل مرکزی نمی باشد و راننده برای باز کردن خودرو باید از طریق درب خودرو این خودرو را باز کند.در این خودرو شما فرشی را پیدا نخواهید کرد و این مورد برای این خودرو کاملا غیر قابل است. در این خودرو آپشن تنظیم برقی آینه ها وجود ندارد و خودرویی با این قیمت حداقل باید این آپشن را دارا باشد. این خودرو باید برای حفظ ایمنی دارای ترمز های دیسکی باشد که متاسفانه این مورد را در آن مشاهده نخواهید کرد. برای صندلی های این خودرو قابلیت تنظیم گودی کمر وجود ندارد که این مورد برای کسانی که گودی کمر شدید دارند مشکل ایجاد می کند و امکان رانندگی را برای آن ها مشکل می سازد. کیفیت مواد به کار رفته چه در درون کابین و چه در قسمت خارجی آن بی کیفیت بوده و این مورد در سایر خودرو های چینی نیز قابل مشاهده است و شما نمی توانید این مورد را تغییر دهید. این خودرو در جاده ها مقداری ضعیف عمل می کند که این مورد امکان مسافرت با آن را مشکل ساخته است و توصیه می شود که از استفاده این خودرو در بیرون شهر خودداری کنید. در این زمینه خواندن معایب و نقاط ضعف خودروی برلیانس H330 و نقاط ضعف برلیانس H320 میتواند دید کاملتری به شما بدهد.

شرکت انصار خودرو  توانسته است امکان خرید اینترنتی برلیانس H330 را از لیست خودروهای موجود درسایت ( فروش اقساطی خودرو هم‌چون فروش اقساطی ایران خودرو ، فروش اقساطی پارس خودرو ، فروش اقساطی کیا ، فروش اقساطی هیوندا را برای شما علاقه مندان فراهم آورده است.  شما  می‌توانید از انصار خودرو درباره فروش اقساطی برلیانس H330 و کسب اطلاعات در خصوص فروش اقساطی برلیانس H330 و شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 و شرایط فروش اینترنتی برلیانس H330 یا   پیش فروش اقساطی برلیانس H330  تماس حاصل فرمایید.

 

اگر قصد خرید اقساطی برلیانس H330 را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

نقاط قوت برلیانس H320

نقد و بررسی خودروی برلیانس H330

کیفیت برلیانس های چینی؛خوب یا بد!

بررسی دو خودروی پژو 207I و برلیانس H320

2 امتیاز – 61 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!