معرفی ۳ تا از تیپ های پژو ۲۰۶

پژو ۲۰۶ دارای ۶ تیپ می باشد که پس از گذشت سال ها مدل های قبلی آن دیگر تولید نمی شود و تنها دو تیپ از آن در ایران و توسط شرکت خودرو سازی ایران خودرو تولید می شود که این ها همان تیپ ۲ و تیپ ۵ می باشد که امکان فروش اقساطی پژو ۲۰۶ برای هر دو مدل فراهم شده است. در بازار شاید شما شاهد نمونه های دست دوم تیپ ۶ باشید لذا در این بخش به بررسی این خودرو نیز می پردازیم.

تیپ ۲ پژو ۲۰۶ نسخه بهبود یافته تیپ ۱ می باشد که از سیستم برقی مالتی پلکس بهره می برد و آینه ها و شیشه بالابر در این نمونه کاملا دستی می باشد و هم چنین این خودرو دارای سیستم ترمز ABS می باشد که در سال ۱۳۹۰ جزو پرفروش ترین های بازار خودرو بوده است. اما در این میان نیز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با امکانات بیشتر توانست از این مدل پیشی بگیرد. ۲۰۶ تیپ ۲ دارای یک موتور 1.4 لیتری TU3 با توان 74 اسب بخار و یک گیربکس 5 سرعته دستی می باشد.

تیپ بعدی که ما قصد داریم در این جا آن را معرفی کنیم معروف ترین این نمونه ها یعنی ۲۰۶ تیپ ۵ می باشد که با استفاده از موتور نام آشنای TU5 توانسته طرفداران زیادی را کسب کند.این موتور حجمی برابر 1.6 لیتر را دارا می باشد که توان تولید 110 اسب بخار را داراست. گیربکس 5 سرعته دستی، ترمزهای ABS دیسکی 4 کاناله و ارتفاعی کمتر در سیستم تعلیق سبب افزایش فروش و محبوبیت این مدل از ۲۰۶ شده اند و در تیپ ۵ ما شاهد بیشتری تعداد فروش اقساطی پژو ۲۰۶ می باشیم.

تیپ ۶ پژو ۲۰۶ از یک گیربکس اتوماتیک بهره می برد که متاسفانه به دلیل یک سری از مشکلات نتوانست محبوبیت زیادی را در بازار خودرو و حتی بازار فروش اقساطی پژو ۲۰۶ کسب کند. با وجود این که شرکت خودرو سازی ایران خودرو در جهت بهبود این خودرو بعد از چندی گیربکس آن را تغییر داد و به یک گیربکس اتوماتیک تیپ ترونیک تبدیل کرد اما بازهم فروش آن افزایش پیدا نکرد چرا که ضربه‌های وارده به بدنه خودرو در هنگام تعویض دنده یک عیب کاملا نا خوشایند محسوب می شد.

در ایران شرکت انصار خودرو مفتخر است تا توانسته است امکان خرید اینترنتی را از لیست خودروهای موجود درسایت به منظور فروش اقساطی خودرو هم‌چون فروش اقساطی ایران خودرو ، فروش اقساطی پارس خودرو ، فروش اقساطی کیا ، فروش اقساطی هیوندا و همچنین فروش اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ را برای شما علاقه مندان فراهم آورده است. شما میتوانید به راحتی در بخش  محصولات فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی اقدام به خرید خودرو به صورت اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت بهره مند شوید.

بد نیست ببینید!

فروش اقساطی پژو 207I

مشخصات فنی پژو ۲۰۰۸ ایرانی

نظرات دارندگان خودروی ۲۰۶ تیپ ۵

مشخصات تکمیلی ۲۰۶ تیپ ۵

2 امتیاز – 61 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!