مقایسه خودروی تیبا 2 و ام وی ام 110

از آن جا که در شهری مانند تهران معمولا افراد به دنبال خودرویی کوچک می گردند که به راحتی بتوانند برای آن جای پارک پیدا کنند لذا در این مقاله قصد داریم به تفاوت دو خودروی کوچک تیبا ۲  ایرانی و ام وی ام 110 ستاری ی چینی بپردازیم.از لحاظ قیمتی ام وی ام ۱۱۰ با قیمت حدود 23 میلیون تومان عرضه می شود که خودروی تیبا 2 قیمتی حدود 27 میلیون تومان را دارد.البته هم اکنون ام وی ام 110 اس لاکچری در بازار عرضه می شود که قیمت این مدل حدود 33 میلیون تومان می باشد.

خودروی تیبا 2 دارای موتوری با حجم موتور 1500 سی سی می باشد و مصرف سوخت آن حدود 7 لیتر می باشد این در حالی است که ام وی ام 110 با حجم موتور 1083 سی سی ارائه می شود و سیکل ترکیبی مصرف سوخت آن حدود 8 لیتر می باشد.مدل جدید این خودرو از لحاظ فنی تغییری نداشته و تنها کمی مصرف سوخت آن پایین تر آمده است و تنها تفاوت های ارائه شده در مدل جدید و قدیم این خودرو شکل ظاهری و برخی امکانات رفاهی آنان می باشد.

امکانات رفاهی خودروی ام وی ام 110 اس شامل قفل مرکزی ، شیشه بالابر برقی برای هر 4 درب ، بدنه و درب های تقویت شده ، زیرپایی ، چراغ رانندگی در روز ، صفحه کیلومتر شمار دیجیتالی و رینگ فولادی می باشد و همین طور این آپشن ها برای تیبا 2 به این صورت است: فرمان هیدرولیک دنده‌ای ، سیستم ضد سرقت ایموبلایزر ، شیشه‌های بالابر برقی درب‌های جلو ، آینه‌های جانبی تاشو با قابلیت تنظیم از داخل ، گرمکن شیشه عقب،برف پاک کن شیشه عقب،چراغ جلو با تنظیم زاویه نور،آینه های برقی و بالابر برقی شیشه های عقب می باشد.

در بازار ایران فروش تیبا 2 موفق تر بوده و این خودرو همچنان مشتریان خود را حفظ کرده است.گرچه این خودرو امکانات رفاهی مناسبی دارد اما ظاهر داخلی آن مانند پراید می باشد.

شرایط فروش اقساطی تیبا ۲ هم اکنون  برای شما علاقه مندان فراهم  است. شما میتوانید به راحتی در بخش  محصولات فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی اسایت انصار خودرو قدام به خرید خودرو به صورت اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت بهره مند شوید.انصار خودرو   برای رفاه حال مشتریان خود  شرایط فروش اقساطی تیبا ۲  و شرایط فروش اینترنتی تیبا ۲ یا   پیش فروش اقساطی تیبا۲ را ارایه کرده است.

اگر قصد خرید اقساطی تیبا را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

تجربه رانندگی با تیبا ۲

عملکرد فنی و ایمنی تیبا ۲

طراحی نه چندان زیبای تیبا ۲

4 امتیاز – 57 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!