نقاط ضعف برلیانس H320

خودروی برلیانس H320 یک خودروی اسپرت و جوان پسند است که معمولا به هنگام خرید یک خودرو برای جوانان این خودرو یکی از انتخابات می باشد و به علت ارائه شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 نیز شما را برای خرید این خودرو مطمئن تر می سازد اما با توجه به گفته دارندگان آن ممکن است که شما را برای خرید آن نگران کند که در این جا به بررسی برخی نقاط ضعف آن می پردازیم.

برلیانس H320 در مقابل رقبای هود دارای شتاب خوب و سرعت قابل قبولی ایت که البته در مقابل خودروهایی در این رده به خوبی عمل نکرده است چرا که وزن بالاتری را دارا می باشد که این مورد کمی مشکل ساز است و البته باید دانست که برلیانس H320 اتوماتیک دارای شتاب ۱۶٫۳ ثانیه است می باشد که خب برای یک خودروی اتوماتیک با این قیمت مناسب نیست و می توان به کمتر کردن وزن آن عملکرد بهتری را از آن انتظار داشت. در ایران خودرو های چینی دارای کیفیت پایینی هستند که برلیانس H320 نیز از این قاعده مستثنی نیست و ایراد های آن در نمونه های متفاوت،متغیر است. این خودرو از لحاظ مونتاژ نیز دارای ضعف هایی می باشد که شنا باید آن را در کاغذ ثبت کنید و در جهت رفع آن به کمپانی پارس خودرو بدهید. جعبه دنده ی برلیانس H320 در شرایط عادی نرم و مقبول است که این مورد برای انجام رانندگی های هیجان انگیز شاهد ناهماهنگی بین گیربکس و موتور هستیم. نسخه اتوماتیک این خودرو دارای ترمز های دیسکی هم در بخش جلو و هم در بخش عقب می باشد که ایمنی بالا را تضمین می کند ولی نمونه گیربکس دستی آن تنها در قسمت جلو دارای ترمز دیسکی می باشد و این یکی از عیوب این خودرو محسوب می شود که همین سبب پایین آمدن کیفیت این خودرو و علاقه مندان به آن می شود.

در حال حاضر انصار خودرو، شرایط فروش اقساطی برلیانس H320  , فروش اقساطی برلیانس H330 را عرضه می نماید. جهت کسب اطلاعات در خصوص شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 میتوانید با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید.

اگر قصد خرید اقساطی برلیانس H330 را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

نظرات دارندگان برلیانس H330 اتوماتیک

نظرات مردمی درباره ی برلیانس H320

نگاهی به کمپانی برلیانس (قسمت دوم)

4 امتیاز – 59 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!