نقاط قوت برلیانس H320

نقاط قوتی که از این خودروی کوچک ارائه می شود کم نیست و همین موارد سبب می شوند که شما را به خرید این خودرو سوق بدهد و حتی شما را به مراجعه به شرکت های شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 تشویق کند. در این مقاله به بررسی نقاط قوت برلیانس H320  می پردازیم تا به شما برای یک خرید خوب کمک کنیم.

این خودرو با وجود داشتن کلاس بادی هاچ بک نسبت به خودرو های رقیب خود دارای فضای بیشتری در کابین خودرو می باشد و به هیچ عنوان به مانند دیگر خودرو ها در فضای عقبی آن از کمبود جا رنج نمی برید. این خودرو در رده قیمتی ۵۰ میلیون تومان عملکرد مناسبی را ارائه داده است و دارای امکانات خوبی می باشد هم چنین برا علاقه مندان به آن شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 برای شما فراهم شده است.  رینگ ۱۵ اینچی آلومینیومی،شیشه‌های بالابر برقی،تنظیم ارتفاع نور چراغ جلو و باز شدن خودکار قفل درب‌ها هنگام تصادف از نمونه این امکانات می باشد البته مدل اتومات این خودرو از امکانات بیشتری نظیر تهویه مطبوع خودکار،سانروف،سنسور دنده عقب،بسته شدن پنجره‌ها با ریموت،قابلیت تنظیم صندلی راننده در ۸ جهت،آینه های جانبی برقی،چراغ مه شکن جلو،سیستم ورود بدون کلید و دکمه استارت،روکش چرمی غربیلک فرمان و دکمه تنظیم صدا بهره می برد که برای خودرویی در این رده قیمتی مناسب می باشد. این خودروی دارای هندلینگ و فرمان پذیری بسیار خوبی می باشد و به علت طراحی نزدیک به خودروی پژو ۲۰۶ دوست داران و علاقه مندان زیادی را پیدا کرده است. هم چنین طراحی این خودرو به خودرو های کمپانی بی ام و بسیار شباهت دارد که این مورد سبب شده است زیبایی های بی نظیری را در این خودرو شاهد باشیم.خودروی برلیانس H320 از لحاظ ایمنی دارای سیستم امنیتی ایموبیلایزر می باشد و دارای ۲ کیسه هوا است . در خصوص سیستم های ترمز و پایداری باید گفت که چرخ های جلو دیسکی خنک شونده و چرخ های عقب کاسه ای می باشد ( در مدل دستی) و در مدل اتوماتیک هردو ترمز دیسکی هستند و این خودرو را از لحاظ ایمنی در سطح متوسط قرار می دهند.

به منظور بهره مندی از مشاوره رایگان در خصوص شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 و شرایط فروش اینترنتی برلیانس H320 یا   پیش فروش اقساطی برلیانس H320 میتوانید با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید. اگر قصد خرید اقساطی برلیانس H320 را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

نظرات دارندگان برلیانس H330 اتوماتیک

نظرات مردمی درباره ی برلیانس H320

نگاهی به کمپانی برلیانس (قسمت دوم)

4 امتیاز – 62 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!