نقدی بر طراحی استپ وی

با توجه به علاقه مردم به نسل جدید خودرو ها یعنی به نمونه های کراس اوور،ساندرو استپ وی به بازار آمد که مهم ترین تفاوت ظاهری آن با ساندرو معمولی اضافه شدن قطعات پلاستیکی به بدنه و هم چنین برخی قطعات رنگی می باشد که برای این خودرو شرایط خاصی در قسمت فروش اقساطی ساندرو استپ وی ارائه شده است. در این جا به نقدی به این خودرو می پردازیم:

در ساندرو استپ وی تنها به علت ۵ سانتی متر ارتفاع بیشتر شاهد لقب کراس اوور برای این خودرو می باشیم. ابعاد خودروی ساندرو استپ وی برای طول برابر ۴۰۲۴ میلی متر می باشد که برای آن ارتفاعی برابر ۱۵۶۴ میلی متر و فاصله بین دو محور ۲۵۸۸ میلی متر و عرضی برابر ۱۷۵۳ میلی متر در نظر گرفته شده است. طراحی داخل این خودرو هیچ گونه تغییری نداشته و همان ظاهر خسته کننده و کسل کننده را دنبال می کند و حتی در آن هیچگونه ظریفکاری و زیبایی را شاهد نخواهید بود. فضای جلویی قورباغه ای مانند این خودرو نیز به طراحی قدیمی آن دامن می زند و استفاده از یک پلتفرم قدیمی یعنی همان پلتفرم تندر ۹۰ به بدتر شدن آن کمک می کند. سازنده این خودرو تمامی تلاش خود را به کار برده است که در طراحی داخلی این خودرو با بهره گیری از قطعات نقره ای و کرومی بتواند حس لوکس بودن و خاص بودن را به سرنشینان منتقل کند اما همچنان موفق نبوده و شما اگر برای اولین بار در این خودرو بنشینید به هیچ عنوان این حس را نخواهید داشت. در ساندرو استپ وی تنها در قسمت عقب آن شاهد یک طراحی به نسبت زیبا می باشیم که سبب می شود کمی چهره این خودرو تغییر بکند. چراغ ها به طرز خوبی به پشت این خودرو نشسته اند و یک شیشه بزرگ سبب بهتر شدن دید راننده در این خودرو می شود. در کل در یک جمع بندی کوتاه می توان گفت طراحی ساندرو استپ وی به مانند دیگر خودرو های این شرکت خودرو سازی خوب نیست اما قابل قبول است.

برای خرید خودروی استپ وی به راحتی می توانید با برقراری تماس با کارشناسان فروش ما از شرایط فروش اقساطی ساندرو استپ وی آگاه شوید و از مشاوره رایگان شرکت انصار خودرو بهره بگیرید. اگر قصد خرید اقساطی رنو ساندرو را دارید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش اقساطی رنو ساندرو با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید.  بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

دلیل محبوبیت رنو ساندرو و ساندرو استپ وی در ایران

ساندرو و فروش اقساطی آن با شرایط ویژه در ایران

نظرات دارندگان ساندرو اتومات

3 امتیاز – 60 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!