نقد و بررسی خودروی برلیانس  H330

خودروی برلیانس H330 در رنج قیمتی خود دارای امکانت خوبی می باشد که همین امکانات سبب شده است که بسیاری از افراد برای داشتن این خودرو تلاش کنند و به عنوان یک خودروی اتوماتیک با قیمت مناسب حتی از طریق شرکت های فروش اقساطی برلیانس H330 وارد عمل شوند این خودرو یک سدان شهری بوده که تولید کمپانی برلیانس چین می باشد. برای طراحی این خودرو،این شرکت از کمک های شرکت بی ام و بهره برده است و به همین دلیل طراحی های این شرکت خودرو سازی به خودرو های بی ام و شباهت دارد و از آن ها الهام گرفته است. این خودرو دارای موتور ۴ سیلندره و با ۱۶ سوپاپ بوده که حجم موتور برلیانس H330 برابر ۱۴۹۸ سی سی می باشد که یک موتور قابل قبول در این رنج قیمت می باشد و در هر ۵۸۰۰ دور قابلیت تولید ۱۰۳ اسب بخار قدرت را دارد که برای استفاده درون شهری کاملا مناسب است اما به طور کلی کمی ضعیف عمل کرده است و این مورد سبب شده است که بسیاری از افراد برای بهره گیری این خودرو در بیرون شهر دچار شک و تردید می شوند. این خودرو مصرف سوخت اقتصادی و به صرفه ای را داراست که بنابر اعلام شرکت ارائه دهنده این خودرو مصرف سوخت در مدل دستی آن ۶.۴ لیتر می باشد ولی در مدل اتوماتیک آن دارای مصرف ۶.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

شما می توانید با خودروی برلیانس H330 سرعتی به اندازه ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت را بدون هیچ مشکلی تجربه کنید و از آن لذت ببرید. این خودرو امکانات رفاهی و آپشن های مورد قبول زیادی را دارا می باشد که از نمونه این آپشن ها در مدل گیربکس دستی آن می توان ترمز های جلو دیسکی و ترمز های عقب کاسه ای  از نوع ABS , EBD،کیسه هوا برای سرنشنان جلو ، تهویه مطبوع بصورت دستی، بالابر شیشه ها بصورت برقی ،تنظیم آینه ها جانبی بصورت دستی را نام برد که البته مدل دیگر این خودرو که با گیربکس اتوماتیک ارائه می شود دارای امکانات بیشتری نظیر ترمز های جلو عقب دیسکی از نوع ABS , EBD، کیسه هوا برای کلیه سرنشینان ،تهویه مطبوع اتواتیک ،سانروف،صندلی برقی راننده،سنسور پارک دنده عقب ،بسته شدن پنجره بوسیله ریموت،دکمه استارت،سیستم صورت حرفه ای با 6 بلند گو می باشد.

در حال حاضر انصار خودرو، فروش اقساطی برلیانس H330 را عرضه می نماید. جهت کسب اطلاعات در خصوص فروش اقساطی برلیانس H330 و شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 و شرایط فروش اینترنتی برلیانس H330 یا   پیش فروش اقساطی برلیانس H330 میتوانید با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید. اگر قصد خرید اقساطی برلیانس H330 را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

نظرات دارندگان برلیانس H330 اتوماتیک

نظرات مردمی درباره ی برلیانس H320

بررسی برلیانس H320

موتور خودروهای برلیانس

4 امتیاز – 51 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!