نگاهی به کمپانی برلیانس (قسمت اول)

پیش از ورود خودروهای کمپانی خودرو سازی برلیانس و همچنین قبل از ارائه خدمات فروش اقساطی برلیانس ،شما از این کمپانی هیچ اطلاعاتی را در اختیار نداشتید بلکه تنها برخی نام این خودرو را شنیده بودند. این خودرو ساز چینی که با بهره گیری کمک های کمپانی بی ام و آلمانی توانسته است یک مسیر خوبی را در عرصه رقابت خودرو ها پیدا کند و بدون داشتن یک پیشینه دراز بتواند در بازار های متعددی نظیر بازار های غرب و شرق نفوذ کند که همین سرآمد معروفیت این شرکت خودرو سازی شده است.

این شرکت خودرو سازی در سال ۱۹۹۲ میلادی بنیان نهاده شد. بنیان گذار آن یانگ رو نام داشت که تصمیم بر آن گرفت تا محل استقرار این کمپانی را در شهر شن یانگ چین قرار دهد. قرارداد شرکت برلیانس و کمپانی خودرو سازی بی ام و در سال ۲۰۰۳ میلادی امضا شد و طبق این قرارداد،تولید و فروش و پشتیبانی مدل های گوناگون بی ام و در سراسر کشور بزرگ چین به عهده کمپانی برلیانس گذاشته شد. درحالی که بسیاری از شرکت های چینی به تازگی به فکر ورود به بازار آمریکا افتاده اند،شرکت خودرو سازی برلیانس از سال ۲۰۰۸ این ایده را پیاده سازی کرد و تعداد کمی از فروش خود را به بازار اروپا اختصاص داد.در حال حاضر محصولات این شرکت به کشورهایی همچون روسیه، استرالیا، کره جنوبی، شیلی، کلمبیا، مصر، کویت و الجزایر و …. صادر می‌شوند. این کمپانی هم اکنون تعداد زیادی از خودرو های بی ام و را تولید و عرضه می کند و از نمونه های این خودرو ها در مدل های سدان سری 3 (316I و 316I sport و) تولید می شود و خودرو های ارائه دهنده این شرکت در نمونه های کراس اوور مدل های (18I،20I،28I) می باشند که به تازگی قرار است پیشرانه های آن نیز توسط این کشور تولید شود.

برای خرید برلیانس H330  و برلیانس H320 خواندن  نظرات دارندگان برلیانس H330 اتوماتیک و نظرات مردمی درباره ی برلیانس H320 و همچنین معایب و نقاط ضعف خودروی برلیانس H330 میتواند در انتخابی درست شما را راهنمایی کند!

برلیانس H330  در ایران توسط  پارس خودرو تولید میشود. با توجه به اقبال عمومی برای خرید برلیانس H330 و برلیانس H320، انصارخودرو شرایط فروش اقساطی برلیانس H330 و فروش اقساطی برلیانس H320 را با اقساط حداکثر ۳۶ ماهه برای مشتریان عزیز فراهم کرده است شما  می‌توانید از انصار خودرو درباره فروش اقساطی برلیانس H330 و کسب اطلاعات در خصوص فروش اقساطی برلیانس H330 و شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 و شرایط فروش اینترنتی برلیانس H330 یا   پیش فروش اقساطی برلیانس H330  تماس حاصل فرمایید.

 

4 امتیاز – 62 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!