نگاهی به کمپانی برلیانس (قسمت دوم)

در ادامه مقاله قبلی در این مقاله به ارائه اطلاعات بیشتر برای آشنایی با این کمپانی خودرو سازی می پردازیم تا در صورت اقدام برای فروش اقساطی برلیانس اطلاعات بیشتری را از این خودرو ساز داشته باشید و انتخابی آگاهانه را انجام دهید.

این خودرو ساز در بی ام و هایی که ارائه می دهد از مجموعه قطعات واردانی بهره می برد به نحوی که در سال ۲۰۱۰ شاهد واردات ۶۰ درصدی قطعات به این کشور بوده ایم. در نمونه های ارائه شده خودروها بی ام و در بازار چین شاهد تفاوت هایی با نمونه های اصلی آن در سراسر دنیا می باشیم چز اکه این خودرو ها از بدنه کشیده تری برخوردار می باشند. در سال ۲۰۰۷ تصمیم این شرکت برای ورود به بازار قطعی شد و این خوردو ساز سدان BS6 را که یک سدان به نسبت بزرگ بود را روانه قاره اروپا کرد و از جمله کشور های هدف این شرکت بلژیک بود اما متاسفانه این مدل نتوانست بازار خوبی را در این کشور ارائه دهد و شکست سنگینی را برای برلیانس به دنبال داشت. این خودرو از ایمنی کمی برخوردار بود که همین سبب شکستش شد چرا که در آزمایش ایمنی آلمان برلیانس BS6 نمایش ضعیفی را ارائه داد و حتی از موسسه ایمنی EUROMCAP تنها توانست یک ستاره ایمنی را کسب کند که این قطعا کار را سخت تر می کرد بعد از آن این شرکت تغییراتی را در خودرو ایجاد کرد و تقریبا می توان گفت آن را از نو تولید کرد اما این خودرو باز هم در انستیتو ایمنی LDIADA  اسپانیا و موسسه  EURONCAP سه ستاره کسب کرد اما این کمپانی این خودرو را با تفاوت قیمت فاحشی ارائه کرد که بازهم در این بازار با بی میلی مردم مواجه شد و شکست خورد و سرانجام در سال ۲۰۱۰ تصمیم به قطع صادرات به قاره اروپا گرفته شد و سرانجام چندین سال بعد دو نمونه از خودرو های خود را وارد بازار ایران نمود.

در حال حاضر انصار خودرو، فروش اقساطی برلیانس H330 را عرضه می نماید. جهت کسب اطلاعات در خصوص فروش اقساطی برلیانس H330 و شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 و شرایط فروش اینترنتی برلیانس H330 یا   پیش فروش اقساطی برلیانس H330 میتوانید با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید. اگر قصد خرید اقساطی برلیانس H330 را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

نظرات دارندگان برلیانس H330 اتوماتیک

معایب و نقاط ضعف خودروی برلیانس H330

بررسی دو خودروی پژو 207I و برلیانس H320

4 امتیاز – 54 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!