کیفیت برلیانس های چینی؛خوب یا بد!

چندی است که شاهد محصولات برلیانس در کشور می باشیم که این خودرو ها برای سازنده کمپانی چینی برلیانس می باشد که توانست در کشور چین جزو بهترین ها باشد. لذا کمپانی پارس خودرو تصمیم به وارد کردن این خودرو ها به ایران گرفت و برای آن دسته از خودروهایی که از این شرکت وارد کرده نظیر H330و H320 ،امکان فروش اقساطی برلیانس  H330 و  برلیانس H320 را نیز فراهم کرده است تا مردم بتوانند به راحتی این خودرو ها را تهیه کنند و از امکانات آن ها بهره ببرند اما همیشه برای مردم جای سوال باقی بوده که آیا این خودروی چینی می تواند کیفیت مطلوب را ارائه دهد یا نه؟

مسئولان پارس خودرو اعلام کرده اند که بر روی این خودروها تست سنجش کیفیت و دوام خودرو در حالت های استاتیک و دینامیک صورت گرفته است و برای انجام این تست ها خودرو را در چهار مسیر مختلف با شرایط آب و هوای مختلف و کیفیت های متقاوت جاده ای و در کمتر از دو ماه حدود 30 هزار کیلومتر بررسی می کنند و پس از انجام این آزمایش ها نتایج به سازمان کیفی انتقال پیدا می کند و پس از مدتی اجازه مونتاژ این خودروها صادر می گردد و امکان مونتاژ آن به این شرکت داده می شود و پس از چندی شما می توانید این خودرو ها را از طریق فروش اقساطی برلیانس تهیه کنید. در نمونه هایی از این خودرو ها که در جهت تست از آن ها بهره برده می شد امکان این وجود داشت که لحظه به لحظه اطلاعات ECU از طریق یک دستگاه رکوردر ثبت شود تا در صورتی که کوچکترین اشکالی در هر بخش ایجاد شد، بتوان نوع مشکل و علت بروز آن را تشخیص داد و پس از این که در هر ۴ آزمایش ارائه شده این خودرو ها تست شدند، به این خودروها امتیاز داده می شود که بر اساس این امتیاز ها،اجازه ورود و مونتاژ این خودروها صادر می گردد و در پایان این آزمایش ها این دو خودروی کمپانی برلیانس توانستند امتیاز لازم را کسب کنند و وارد بازار ایران شوند و حتی ما شاهد فروش اقساطی پررونق این محصول باشیم که همین نشان دهنده ی کیفیت این خودرو ها می باشد و بیانگر این موضوع است که اگرچه چینی می باشند اما بی کیفیت نیستند و حتی کیفیت آن ها به گونه است که به علت استهلاک کم و مصرف کم از این خودروها به عنوان تاکسی در شهرهای چین بهره می گیرند.

در حال حاضر انصار خودرو، فروش اقساطی برلیانس H330 را عرضه می نماید. جهت کسب اطلاعات در خصوص فروش اقساطی برلیانس H330 و شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 میتوانید با یکی از شعب انصار خودرو تماس حاصل فرمایید. اگر قصد خرید اقساطی برلیانس H330 را دارید بد نیست نگاهی به مقالات زیر بیندازید!

امکانات رفاهی خودرو برلیانس H320

شرایط فروش اقساطی برلیانس H320

نظرات دارندگان برلیانس H330 اتوماتیک

2 امتیاز – 56 نقد
ارسال شده در تاریخ:

اولین نظر را درج کنید!